آحاد جامعه باید در فرآیند تولید تمام حوزه ها سهیم باشند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

آحاد جامعه باید در فرآیند تولید تمام حوزه ها سهیم باشند - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار امروزیا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی با اشاره به سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: مذهب تشیع در زمان امام جعفر صادق (ع) در راستای گسترش و عمق بخشی به مفاهیم دینی و مذهبی شکل گرفت و ایشان به عنوان رییس مذهب جعفری معروف شدند.

وی افزود: بزرگان و نخبگان حوزه های علمی و دانشگاه ها باید بتوانند فضای علمی و پژوهشی کشور را با تاسی از سیره و شیوه امام جعفر صادق (ع) مدیریت کنند و تربیت شاگردان توانمند برای نسل آتی جامعه مدنظر ویژه قرار گیرد.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: سازمان ملل متحد باید در خدمت مظلومان باشد و با ظالمانی که انسان های بی گناه که برای استقلال خود تلاش می کنند را به خاک و خون می کشند برخورد قاطعانه کنند.

امام جمعه اراک با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم، افزود: آحاد مردم و مسیولان باید در جهت تحقق این شعار راهبردی نقش آفرینی کنند و یکی از راهکارهای تحقق شعار سال، جلب مشارکت و امنیت خاطر برای مردم در سرمایه گذاری های بخش اقتصادی است که این مهم باید مورد توجه مسوولان امر باشد.

آیت الله دری با اشاره به ظرفیت های تولیدی ارزشمندی استان مرکزی گفت: آحاد جامعه باید در فرآیند تولید در تمام بخش های اقتصادی، کشاورزی و خدمات سهیم باشند و به صورت شبانه روزی در راستای آبادانی ایران اسلامی گام بردارند و سیستم بانکی کشور نیز باید در خدمت تولید باشد

آیت الله دری نجف آبادی در بخش دیگری سخنان خود با اشاره به عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق گفت: این اتفاقات تاثیرگذار جامعه جهانی را نسبت به جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی در غزه و فلسطین مظلوم بیدار کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آحاد جامعه باید در فرآیند تولید تمام حوزه ها سهیم باشند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آحاد جامعه باید در فرآیند تولید تمام حوزه ها سهیم باشند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.