آغاز تمرین استقلال از 5 فروردین در کمپ مرحوم ناصر حجازی

آغاز تمرین استقلال از 5 فروردین در کمپ مرحوم ناصر حجازی

مرحله جدید تمرینات آماده سازی تیم استقلال فردا آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، نصرالله خواجه گیری سرپرست استقلال ضمن تبریک تقارن سال نو و بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان، با تایید این خبر گفت: بعد از پیروزی مقابل هوادار تهران و کسب سه امتیاز با ارزش که به رغم خستگی بازیکنان تیم رقم خورد، به صلاحدید کادر فنی تمرینات استقلال به مدت 6 روز تعطیل شد تا بازیکنان استراحت و تجدید قوا کنند.
البته در این 6 روز هم اعضای کادر فنی شرایط بازیکنان را از راه دور زیر نظر داشتند که خوشبختانه بازیکنان استقلال در اوج پختگی و حرفه ای گری قرار دارند و حتی در تعطیلات نیز وضعیت بدنی خود را در شرایط مطلوب حفظ می کنند.

سرپرست استقلال افزود: مرحله جدید تمرینات از فردا یکشنبه پنجم فروردین ماه در کمپ زنده یاد ناصر حجازی آغاز می شود. سرمربی تیم و همکارانش در کادرفنی تمامی جزییات تمرین را از 5 فروردین تا روز بازی با مس رفسنجان مشخص کرده اند و در این فاصله زمانی، علاوه بر تمرین منظم، یک تا دو بازی تدارکاتی به صلاحدید کادرفنی در دستور کار استقلال قرار می گیرد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز تمرین استقلال از 5 فروردین در کمپ مرحوم ناصر حجازی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز تمرین استقلال از 5 فروردین در کمپ مرحوم ناصر حجازی"، کلیک کنید.