آل کثیر موقع گلزنی دستش جلو بود/ روی بازیکن ملوان خطای پنالتی نشد

کارشناس داوری در گفت و گو با امروزیا:

آل کثیر موقع گلزنی دستش جلو بود روی بازیکن ملوان خطای پنالتی نشد

کارشناس داوری معتقد است دروازه بان پرسپولیس روی مهاجم ملوان مرتکب خطای پنالتی نشد.

جواد فهیمی راد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، در خصوص قضاوت پیام حیدری در نیمه اول بازی پرسپولیس و ملوان اظهار کرد: تنها صحنه مهم نیمه نخست برخوردی بود که بین دروازه بن پرسپولیس و مهاجم ملوان پیش آمد. در این صحنه امیررضا رفیعی توپ را رد کرد و بعد پای او روی پای مهاجم حریف رفت که تلاش می کرد تا زودتر به توپ برسد. در اروپا هم چنین برخوردی را پنالتی نمی گیرند و داور هم تصمیم عاقلانه ای گرفت چون توپ زده شد و برخورد ایجاد شده خطای پنالتی نیست. 

کارشناس داوری در مورد گلی که عیسی آل کثیر برای پرسپولیس زد و مشکوک به آفساید بود، عنوان کرد: با توجه به اینکه سیستم کمک داور ویدیویی VAR در این بازی نیست، خیلی سخت است که بتوان در مورد درستی یا نادرستی گل اظهارنظر کرد. اگر VAR در این بازی بود بهتر می شد اظهارنظر کرد چون به نظر می رسد در زمان ارسال توپ برای آل کثیر دست چپ او کمی جلوتر است. وجود VAR برای از بین رفتن چنین تردیدهایی است.

فهیمی راد در خصوص اینکه روی محمد عمری خطایی در محوطه جریمه پرسپولیس صورت گرفت، تصریح کرد: خطا به طور قطع از سوی امید عالیشاه انجام شد اما عالیشاه قبل از ورود عمری به داخل محوطه جریمه و پشت خط مرتکب خطا شد. بنابراین پنالتی رخ نداده است. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آل کثیر موقع گلزنی دستش جلو بود/ روی بازیکن ملوان خطای پنالتی نشد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آل کثیر موقع گلزنی دستش جلو بود/ روی بازیکن ملوان خطای پنالتی نشد"، کلیک کنید.