اجتماع 30 هزار نفری نوجوانان آرمانی در نماز عید بندگی

اجتماع 30 هزار نفری نوجوانان آرمانی در نماز عید بندگی

امروز همزمان با اقامه نماز معنوی عید سعید فطر، اجتماع 30000 نفری نوجوانان مساجد طرح شهید آرمان تهران در مصلای امام خمینی برگزار شد.

به گزارش امروزیا، بنابر اعلام روابط عمومی مرکز دینی شهرداری تهران؛ امروز به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و همزمان با اقامه نماز معنوی این عید بزرگ به امامت مقام معظم رهبری، اجتماع 30000 نفری نوجوانان مساجد طرح شهید آرمان تهران در مصلای امام خمینی برگزار شد.

نوجوانان مساجد منتخب تهران امسال با شعار و سربند من لشکر قدسی ام در اجتماع عید بندگی و همبستگی شرکت کردند.

این نوجوانان که اغلب روزه اولی بودند تجربه نخستین نماز عید فطر خود را به امامت ولی امر مسلمین تجربه کردند.

امسال حضور این نوجوانان روزه اولی شور و شوق بیشتری به نماز عید بندگی بخشیده بود. در همین راستا حجت الاسلام والمسلمین شیر نژاد رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: امسال در کنار دیگر برنامه های نماز عید فطر توجه ویژه ای به نوجوانان به خصوص دختران روزه اولی شده بود.

وی افزود: بیش از 500 مسجد در تهران مراسم شب مانی و احیای شب عیدفطر را با حضور نوجوانان برگزار کردند و سپس عازم مصلی تهران شدند.

رییس مرکز فعالیت های دینی با اشاره به پویش من لشکر قدسی ام در نماز عید فطر امسال بیان کرد: در عید فطر امسال با توجه به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، یاد و خاطره کودکان مظلوم و شهید غزه در نماز عیدفطر گرامی داشته شد.

وی ادامه داد: همچنین سرود 30 هزار نفره من لشکرقدسی ام نیز توسط نوجوانان دختر و پسر مسجدی اجرا شد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجتماع 30 هزار نفری نوجوانان آرمانی در نماز عید بندگی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجتماع 30 هزار نفری نوجوانان آرمانی در نماز عید بندگی"، کلیک کنید.