اذعان «بایدن» به ویرانگربودن حمله تلافی جویانه ایران علیه اسراییل

اذعان «بایدن» به ویرانگربودن حمله تلافی جویانه ایران علیه اسراییل

به گزارش امروزیا، «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا امروز شنبه در سخنانی اعلام کرد: ما در راستای کاهش تنش در منطقه حرکت کردیم که به سوی تنش ها پیش می رفت.

رییس جمهور آمریکا با اذعان به قدرت پهپادی تهران مدعی شد: 99 درصد از پهپادهایی که ایران به سوی (رژیم) اسراییل فرستاد، به واسطه دفاع ما به اهداف خود نرسید؛ وگرنه این حمله ویرانگر می شد.

«جو بایدن» مدعی شد: ما به هرگونه حمله ای که نیروهای ما را هدف قرار دهد، پاسخ خواهیم داد، همانطور که در اوایل امسال اتفاق افتاد که در آن 3 نظامی آمریکایی در اردن کشته شدند…. حملات هوایی موفق علیه گروه های مورد حمایت ایران انجام دادیم!

به گزارش امروزیا به نقل از الجزیره، گفتنی است که عملیات «وعده صادق» به مثابه نقطه عطفی در مواجهه ایران با رژیم صهیونیستی، منجر به احیای بازدارندگی و تقویت موازنه نیروها به نفع ایران و محور مقاومت شد. حمله تروریستی این رژیم به سفارت ایران در دمشق و شهادت سردار زاهدی و همراهانش، عبور از یک خط قرمز مهم قلمداد می شد که سبب شد ایران ضمن بازبینی در محاسبات پیشین، در گذار از نبرد در «ناحیه خاکستری» تصمیم به اقدام مستقیم و آشکار علیه سرزمین های اشغالی فلسطین بگیرد.

طی این عملیات، حدود 120 موشک بالستیک، 30 موشک کروز و 170 پهپاد به سوی فلسطین اشغالی پرتاب شد و به اذعان رسانه های صهیونیستی، حداقل هفت موشک بالستیک به اهداف نظامی از جمله پایگاه هوایی نواتیم اصابت کرد. این اقدام، موجی از نگرانی را در کارشناسان و اندیشکده های آمریکایی برانگیخت.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اذعان «بایدن» به ویرانگربودن حمله تلافی جویانه ایران علیه اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اذعان «بایدن» به ویرانگربودن حمله تلافی جویانه ایران علیه اسراییل"، کلیک کنید.