اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی لرستان در ماه محرم – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی لرستان در ماه محرم - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در گفت‌وگو با خبرنگار امروزیا با اشاره به برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی لرستان برای ایام ماه محرم، اظهار داشت: قبل از محرم برنامه‌های ما شروع شده است، تلاش و سعی برای برگزاری انتخاباتی خوب و با مشارکت بالا توسط هیئت‌های مذهبی صورت‌گرفته است.

وی عنوان کرد: امسال چند برنامه ویژه داریم، یکی از آنها همایش «ریحانه های حسینی» است که برای دختران نوجوان و دیگری «رهروان زینبی» برای جامعه هدف مادران است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، ادامه داد: سوگواره «احلی من العسل» برای جامعه هدف نوجوانان پسر یکی دیگر از برنامه‌های در نظر گرفته شده در ماه محرم است.

حجت‌الاسلام قدرتی با تأکید بر اینکه یکی دیگر از برنامه‌ها تجمع زنجیرزنان و هیئت‌های زنجیر زن در یک روز خاص خواهد بود، افزود: برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در اولین جمعه ماه محرم نیز یکی دیگر از برنامه‌ها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی لرستان در ماه محرم – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی لرستان در ماه محرم – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.