الحوثی: آمریکا برای کشتن مردم غزه هزاران تن بمب ارایه کرده است

الحوثی: آمریکا برای کشتن مردم غزه هزاران تن بمب ارایه کرده است

به گزارش امروزیا از المسیره، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی گفت که آمریکا هزاران تن بمب برای کشتن مردم غزه ارایه کرده است.

الحوثی افزود: شمار شهدا و افراد زخمی، بسیار وحشتناک است و این مساله برای جهانی که مدعی تمدن است، ننگ و عار به شمار می رود.

وی ادامه داد: کمک های کمی که از طریق هواپیما برای مردم غزه پرتاب می شود، یک نمایش آمریکایی است که کرامت ملت فلسطین را خدشه دار می کند.

به گزارش ایرنا رهبر انصارالله در ادامه گفت: آمریکا و (رژیم) اسراییل به معنای واقعی کلمه، جنایت قرن را مرتکب شده اند و تنها گذاشتن مردم فلسطین توسط مسلمانان به ویژه کشورهای عربی، باعث رقم خوردن جنایت قرن شده است.

الحوثی افزود: آمریکا نیز با جلوگیری از توقف جنگ و اصرار به تداوم محاصره، باعث تداوم جنایات (رژیم) اسراییل شده است.

وی با بیان اینکه اگر مسلمانان به طور جدی از مقاومت حمایت می کردند، تصویر نبرد غزه متفاوت بود، گفت: برخی رژیم های عربی نه تنها حمایتی از مقاومت نکردند بلکه برای مخدوش کردن آن تلاش می کنند.

رهبرانصارالله همچنین با اشاره به اینکه از آغاز نبرد طوفان الاقصی، 73 کشتی و ناو رزمی هدف حملات نیروهای مسلح یمن قرار گرفتند، افزود: ما در عملیات های خود در حمایت از مقاومت فلسطین 34 شهید تقدیم کردیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه عملیات نیروهای مسلح یمن با قدرت ادامه خواهد داشت، گفت: این هفته 12 کشتی را در جریان عملیات های خود در حمایت از ملت فلسطین و غزه هدف قرار دادیم.

الحوثی افزود: به لطف و کمک خداوند، در حال جلوگیری از عبور کشتی های مرتبط با دشمن صهیونیستی حتی از اقیانوس هند و آفریقای جنوبی به سمت دماغه امید نیک هستیم.

رهبر انصارالله اضافه کرد: این یک گام مهم، پیشرفته و بزرگ است و ما عملیات های خود را در اقیانوس هند و آفریقای جنوبی به سمت دماغه امید نیک آغاز کرده ایم.

وی تاکید کرد که ما ممنوعیت عبور کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی حتی از طریق اقیانوس هند در مسیر مجاور آفریقای جنوبی به سمت اراضی اشغالی را اعلام می کنیم.

عبدالملک الحوثی همچنین گفت که آمریکا هر کاری هم بکند، نمی تواند ما را از پشتیبانی ملت فلسطین در غزه باز دارد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: آمریکا برای کشتن مردم غزه هزاران تن بمب ارایه کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: آمریکا برای کشتن مردم غزه هزاران تن بمب ارایه کرده است"، کلیک کنید.