النجباء: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم

النجباء: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم

سخنگوی رسانه ای جنبش النُجَباء با بیان اینکه النجباء از هر اقدامی در راستای اخراج نیروهای آمریکایی از عراق حمایت می کند، گفت: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، «حسین الموسوی» سخنگوی رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء عراق در گفتگو با روزنامه «الاخبار» لبنان گفت: «جنبش مقاومت اسلامی النجباء از هر اقدامی در راستای اخراج نیرو های آمریکایی از عراق حمایت می کند.»

وی در ادامه با اشاره به توافق بغداد و واشنگتن برای خروج نیرو های ایتلاف آمریکایی از عراق افزود: «ضربات مقاومت به پایگاه های آمریکایی، اشغالگران را پس از سال ها وادار کرد تا به میز مذاکره برگردند.»

سخنگوی رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء عراق ادامه داد: «البته تاکنون از مذاکرات دولت با آمریکایی ها نتیجه روشنی حاصل نشده و برای ما منافع ملت عراق مهم است.»

الموسوی تاکید کرد عملیات نظامی مقاومت اسلامی عراق علیه دشمن صهیونیست، ذیل راهبرد «یکپارچگی جبهه ها» (وحده الساحات) جزو ماموریت های محور مقاومت به منظور پشتیبانی از ملت فلسطین در برابر ماشین جنگی رژیم صهیونیستی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "النجباء: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "النجباء: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم"، کلیک کنید.