امروز شرایط مطلوبی در تولید داریم

امروز شرایط مطلوبی در تولید داریم

به گزارش خبرنگار امروزیا کرمانشاه، محمد طیب صحرایی پیش از ظهر امروز چهارشنبه (نهم اسفندماه) در همایش تجلیل از واحدهای تولیدی برتر استان، اظهار کرد: در شرایط کنونی با وجود تمام سختی ها در حال شکل گیری حرکت مطلوبی هستیم.

وی افزود: حرکت فعلی نظام اسلامی مورد اعتراف بدخواهان ما نیز قرار گرفته و در بین تمام آمارهای آنها رگه هایی از پیشرفت مطلوب کشور ما با تمام سختی ها وجود دارد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مردم در سطوح و عرصه های مختلف در گذشته جدی تلقی نمی شدند و ترجمه مهم نبودن مردم به نحوی خود را نشان می داده و در مقابل حاکمان به وضوح مورد تاکید قرار می گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: امروز مردم جایگاه مهم تری یافتند و این جایگاه مهم ترجمه های خود را پیدا کرده است، به عنوان مثال امروز از افرادی تقدیر می شود که حقوق مردم را بهتر پاس داشته اند؛ در کشورهای همسایه گاهی انتخابات جزو رویای مردم است، اما اکنون ما در زندگی بشری در جلوه توازن و تعادل هستیم که نمود دارد.

استاندار کرمانشاه اذعان کرد: پیشران اهمیت دهی به مردم پیامبران الهی هستند، در فضای گفتگوی ما این بلوغ خود را نشان می دهد که عوامل تولید برای خریدار و مصرف کننده احترام قایل هستند.

صحرایی تشریح کرد: 2 دیدگاه در خصوص نگاه تولید کننده به مصرف کننده وجود دارد، دیدگاه نخست در این خصوص است که آن چیزی که مردم با خود می آورند باعث اهمیت می شود و در دیدگاه دوم جان و تن انسان شریف است.

وی اضافه کرد: مشتری فردی است که دارای کرامت و عزت بوده و باید او را ارج نهیم و نگاه ها باید به خود مشتری باشد، زیرا نگاه اسلام به انسان نیز بسیار مترقی و متعالی است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: ما در استان کرمانشاه نیاز به تلاش و انسجام بیشتری داریم و این انسجام موجود نیاز به تقویت روزافزون دارد؛ کرمانشاه مجموعه مفصلی از ظرفیت ها بوده و باید از وضع موجود بسیار مطلوب تر باشد.

وی ابراز کرد: در روز گذشته 2 خبر خوش محقق و اعلام شد که موضوع نخست مربوط به گازرسانی به ازگله ظرف 9 ماه بود، بنابراین گازرسانی به شهرهای استان به صورت 100 درصد و در روستاها 98 درصد انجام شده است.

صحرایی یادآور شد: ما می توانستیم با 850 میلیارد ریالی که هزینه گازرسانی به ازگله شد به مردم کپسول اعطا کنیم و بدین وسیله به مدت 30 سال گاز آنها تامین می شد، اما به دلیل حفظ ارزش و کرامت انسانی مردم گازرسانی دایم به مردم صورت گرفت.

وی اضافه کرد: پنجم مرداد ماه یکی از روزهای پرافتخار استان است با پیگیری های چند ماهه روز گذشته پنجم مردادماه به عنوان روز کرمانشاه ثبت شد.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: مجموعه فعالان صنایع، معادن، تجارت و کارآفرینی باید تلاش کنند که برای پنجم مردادماه یک تلاش فراگیر داشته باشند، زیرا این روز عرصه ای برای ارایه گسترده توانمندی ها بوده و مردم باید به صورت مکرر شاهد توانمندی ها باشند.

وی ادامه داد: همایش بین المللی سرمایه گذاری برای پنجم مرداد ماه سال آینده در حال برنامه ریزی است و با تعاملات محتوای ما برای هم استانیان و مخاطبان بیرونی نمود می یابد.

لزوم انتخاب آگاهانه در انتخابات در راستای حل مشکلات

صحرایی تشریح کرد: در تاریخ بشر سخت ترین امر این بوده که به انسان بباورانند که انسان آزاد است و خداوند آنان را آزاد آفریده، دولت اسلامی به انسان ها نشان داده که حق انتخاب دارند.

وی خاطرنشان کرد: فهرست نامزدهای انتخاباتی را نگاهی بیندازید و ببینید که از سطوح مختلف و اقشار گوناگون در آن حضور دارند؛ بنابراین این حکومت در دستان مردم است و کرمانشاه در هر صورت در هفته آینده دارای هشت نماینده خواهد بود.

وی بیان کرد: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارای رای بالاتر باشند مقبولیت بهتری خواهند داشت و باید در نظر بگیریم که آگاهانه و دقیق انتخاب کنیم، زیرا نماینده نماینده تفکر و شخصیت ما خواهد بود.

وی در پایان گفت: روز جمعه در انتخابات حاضر خواهیم شد و فردی که اصلح است را انتخاب خواهیم کرد.

لزوم خرید کالای کرمانشاهی در راستای رونق تولید

عبدالوحید محمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در این همایش، اظهار کرد: صنایع استان ما در برخی کشورهای همسایه و همجوار وجود ندارد.

وی در خصوص مصرف کالای کرمانشاهی افزود: واحدهای تولیدی منتخب عرضه مستقیم کالا را به فروشگاه ها برای توزیع کالاهای ارزان قیمت به مردم و ارایه برند کرمانشاهی دارند.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ما باید ابتدا خود از برندهای کرمانشاهی خرید کنیم و حتی در این حوزه فرهنگ سازی و تبلیغات رسانه ای صورت گیرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امروز شرایط مطلوبی در تولید داریم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امروز شرایط مطلوبی در تولید داریم"، کلیک کنید.