امیر عبداللهیان در ژنو – امروزیا

امیر عبداللهیان در ژنو - امروزیا

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در  پنجاه و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد وارد ژنو شد .

به گزارش امروزیا، حسین امیر عبداللهیان بامداد دوشنبه 7 اسفندماه برای شرکت و سخنرانی در پنجاه و پنجمین  نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد وارد ژنو شد .

طبق برنامه ریزی انجام شده ،سخنرانی وزیر امور خارجه جمهوری ایران در این نشست در روز دوشنبه 7 اسفندماه انجام می شود .

نشست شورای حقوق بشر سازمان مل از 26 فوریه تا 6 آوریل (7 اسفند تا 18 فروردین) در ژنو سوییس برگزار می شود و کارشناسان مسایل بین الملل معتقد هستند  که این نشست فرصتی است تا در این نشست ها به منظور ایجاد فشار بین المللی و تاثیرگذاری بر رژیم اشغالگر صهیونیستی ،اقداماتی از سوی کشورها و سازمان های حقوق بشری برای توقف جنایت های رژیم اسراییل علیه مردم غزه  انجام شود.

با اساس آنچه که بحرینی سفیر جمهوری اسلامی ایران  در ژنو اعلام کرده است ، ایران در کنار کشورهای اسلامی و همفکر که حامی مردم فلسطین هستند، در نشست 55 شورای حقوق بشر صدای مظلومیت مردم فلسطین خواهد بود. 

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در جریان حضور در ژنو در روز دوشنبه 7 اسفندماه  در دو نشست «بخش عالی رتبه کنفرانس خلع سلاح » و همچنین نشستی با محوریت موضوع فلسطین نیز سخنرانی می کند .

ملاقات و گفتگوی دوجانبه با وزیران امور خارجه برخی کشورهای شرکت کننده در  نشست شورای حقوق بشر و نیز مسیولان عالی سازمان ملل متحد از دیگر برنامه های وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این سفر خواهد بود.

پایان خبر امروزیا 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر عبداللهیان در ژنو – امروزیا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر عبداللهیان در ژنو – امروزیا"، کلیک کنید.