انوشیروانی: اختلافی بین کادر و کمیته فنی نیست/ نصیرشلال حرف زیادی برای گفتن دارد

انوشیروانی: اختلافی بین کادر و کمیته فنی نیست/ نصیرشلال حرف زیادی برای گفتن دارد

رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: هیچ اختلاف جدی بین کمیته فنی و کادرفنی وجود ندارد و اختلاف سلیقه هم عادی است و در همه رشته ها وجود دارد.

سجاد انوشیروانی رییس فدراسیون وزنه برداری در گفت وگو با امروزیا در مورد لزوم ورود به مسایل پیش آمده بین کادرفنی و کمیته فنی فدراسیون بر سر اعزام تیم ملی به قهرمانی آسیا 2024 ازبکستان بیان کرد: قطعا کادرفنی و کمیته فنی تجربیات زیادی دارند و در بحث مسایل فنی احتمال هست که اختلاف نظر وجود داشته باشد. بحث های فنی هم که ما انجام می دهیم تنها مربوط به نفرات نیست بلکه شرایط اعزام، مسابقه و وضعیت فدراسیون را هم شامل می شود. قطعا بین افرادی که تبادل نظر می کنند، اختلاف نظر وجود دارد اما در نهایت هر کاری انجام می شود با توافق دو طرف است.

او ادامه داد: اصلا این حرف ها نیست که کمیته فنی و کادر فنی مقابل همدیگر باشند و آنقدر این افراد بزرگ هستند که حتی اگر مسیله ای هم باشد، با صحبت کردن یا تلفن کردن به یکدیگر موضوع را حل می کنند. تیم ما به قهرمانی آسیا رفته است و با صلاحدید کمیته فنی و کادر فنی به صورت کامل اعزام نشد و برخی مسایل پشت پرده هم در نظر گرفته شد. خواسته اول کادرفنی این بود تیم کامل برود اما با بررسی اولیه، توافق شد که تیم به صورت کامل اعزام نشود. قرار شد سه وزنه بردار جوان میدان بزرگتر ببینند چون ما باید یک تیم جوان برای بعد از المپیک درست کنیم.

انوشیروانی افزود: با توافق دو طرف تصمیم بر این شد که سه نفر بروند و هیچ اختلاف جدی وجود ندارد. ممکن است اختلاف سلیقه باشد که این عادی است و در همه رشته ها این اختلاف سلیقه وجود دارد. در مجموع تصمیمی گرفته شد که به نفع وزنه برداری ایران باشد.

رییس فدراسیون در پاسخ به این پرسش که غیبت سرمربی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا هنوز جای سوال دارد  چراکه او پیش از این در تمامی اعزام های تیم ملی حضور داشته است؟ تصریح کرد: ارتباط بین مربیان و سرمربی وجود دارد و حتی در مورد وزنه ها نیز با هم صحبت کرده اند. از آنجا که سه وزنه بردار اعزام شد ما هم اعلام کردیم که در نهایت دو تا سه مربی همراه تیم بروند. آقای نصیرشلال قبول کرد و گفت حضور خودش هم شاید خیلی نیاز نباشد چون مربیان هم تجربه کافی دارند و آنها با وزنه برداران کار کرده اند و از شرایطشان کاملا اطلاع دارند. اگر یک وزنه بردار مانند مصطفی جوادی در تیم باشد اما سرمربی کنارش نباشد یک بحث است.

او افزود: سه، چهار وزنه بردار جوان که تازه به تیم ملی بزرگسالان اضافه شده اند به مسابقات رفتند و سهراب مرادی که همراه تیم است، قهرمان المپیک است و اردوها و مسابقات متعددی را تجربه کرده از طرفی ماه ها کنار این وزنه برداران جوان بوده است. آقای نصیرشلال به همراه کادرفنی خود کاری انجام می دهد که در آینده نزدیک حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

انوشیروانی در پاسخ به این پرسش که فکر می کند اکنون مسایل پیش آمده در مورد قهرمانی آسیا حل شده باشد؟ گفت: تمام شده است و از 27 یا 28 بهمن اردوها را در تهران آغاز می کنیم و با قدرت به سمت المپیک و آینده بهتر می رویم.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انوشیروانی: اختلافی بین کادر و کمیته فنی نیست/ نصیرشلال حرف زیادی برای گفتن دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انوشیروانی: اختلافی بین کادر و کمیته فنی نیست/ نصیرشلال حرف زیادی برای گفتن دارد"، کلیک کنید.