ایتالیا از رژیم صهیونیستی خواست به عملیات نظامی در رفح پایان دهد

ایتالیا از رژیم صهیونیستی خواست به عملیات نظامی در رفح پایان دهد

وزیر امور خارجه ایتالیا با ابراز نگرانی و ترس از وخامت اوضاع انسانی در نوار غزه، از همتای صهیونیست خود، یسراییل کاتس خواست تا به عملیات نظامی در رفح پایان دهد.

به گزارش امروزیا، «آنتونیو تاجانی» وزیر امور خارجه و معاون نخست وزیر ایتالیا در گفتگویی تلفنی با همتای اسراییلی با تاکید بر اینکه درگیری در غزه مرحله حساسی را پشت سر می گذارد، عنوان کرد: من خواستار توقف عملیات نظامی در رفح هستم که تهدیدی برای بدتر شدن وضعیت انسانی است. ادامه کار برای ادامه مذاکرات بین دو طرف مهم است تا بتوان به توافق آتش بس وآزادی اسرا رسید.

به نقل از آناتولی، تاجانی همچنین بر اهمیت باز کردن گذرگاه های زمینی که امکان رسیدن کمک های بشردوستانه به نوار غزه، به ویژه کمک های غذایی و پزشکی ایتالیایی را می دهد، تاکید کرد.

وزیر خارجه ایتالیا با بیان اینکه ایتالیا ابتکار «غذا برای غزه» را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد کشورش قصد دارد در دوره ریاست G7 برای کاهش بحران انسانی در غزه تلاش کند.

از 7 اکتبر 2023، رژیم صهیونیستی جنگی همه جانبه را در نوار غزه به راه انداخته است که منجر به شهید  و زخمی شدن بیش از 114000 غیرنظامی شده است که اکثر آنها کودک و زن هستند.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایتالیا از رژیم صهیونیستی خواست به عملیات نظامی در رفح پایان دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایتالیا از رژیم صهیونیستی خواست به عملیات نظامی در رفح پایان دهد"، کلیک کنید.