این زن ممکن است 7 سال زندانی شود/ علت: نظر منفی درباره رب گوجه فرنگی+ عکس

نادیا زکالوند: چندی پیش «چیوما اوکولی»، بعد از خرید یک قوطی رب گوجه فرنگی برند اریسکو، نظر خود را درباره رب در فیس بوک ثبت کرد. او مدعی بود که رب بیش از حد شکر داشته و متمایل به طعم شیرین بوده است. سپس چیوما از دوستان خود هم خواست تا نظر خود را درباره رب ارایه دهند.

این زن ممکن است 7 سال زندانی شود/ علت: نظر منفی درباره رب گوجه فرنگی+ عکس

به دنبال این نظر، حدود 3000 نفر دیگر در شبکه اجتماعی فیس بوک نظر دادند که این رب را باکیفیت نمی دانستند. شرکت برند این رب گوجه فرنگی از چیوما خواست که از تخریب این محصول دست بردارد. اما چیوما روی ادعای خود پافشاری کرد و در نهایت چند روز بعد دستگیر شد.

او اکنون به قید وثیقه آزاد است اما با احتمال 7 سال زندانی شدن و پرداخت 5 هزار دلار روبه روست. او در شبکه های اجتماعی درباره روش برخورد نامناسب پلیس با خود صحبت کرده و گفته است که در محل بازداشتش، یک صندلی هم نبوده و او مجبور بوده، یک شبانه روز را ایستاده سپری کند، درحالی که آب باران هم به داخل ساختمان نفوذ کرده و پاهایش کاملا خیس شده بودند.

این زن ممکن است 7 سال زندانی شود/ علت: نظر منفی درباره رب گوجه فرنگی+ عکس

او اکنون با کمک وکیل خود قصد دارد برای حق آزادی بیان خود و تا شکست شرکت شاکی رب گوجه فرنگی اریسکو بجنگد.

منبع:

odditycentral

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این زن ممکن است 7 سال زندانی شود/ علت: نظر منفی درباره رب گوجه فرنگی+ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این زن ممکن است 7 سال زندانی شود/ علت: نظر منفی درباره رب گوجه فرنگی+ عکس"، کلیک کنید.