بازداشت شرور اسلحه فروش در میدان خراسان

بازداشت شرور اسلحه فروش در میدان خراسان

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران از دستگیری یک شرور مسلح در محدوده میدان خراسان خبر داد.

به گزارش امروزیا، سرهنگ سعید راستی در تشریح جزییات این خبر اظهارکرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ، محل اختفاء یک شرور مسلح در محدوده میدان خراسان شناسایی شد.

وی ادامه داد: تحقیقات اولیه ماموران حاکی از این بود که این فرد علاوه بر شرارت به خرید و فروش سلاح گرم نیز پرداخته است. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای اجرای عملیات دریافت شد.

راستی با اشاره به انجام عملیات پلیس برای دستگیری این شرور گفت: پس از هماهنگی های قضایی، ماموران در اقدامی عملیاتی و غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازدید از محل دستگیری متهم نیز یک قبضه سلاح کمری جنگی همراه با خشاب کشف و ضبط شد.

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با بیان اینکه متهم پس از تکمیل  تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، ادامه داد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با شرور و  عاملان خرید و فروش سلاح و قاچاقچیان برخورد قاطع و جدی خواهد کرد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت شرور اسلحه فروش در میدان خراسان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت شرور اسلحه فروش در میدان خراسان"، کلیک کنید.