بازدید بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور

بازدید بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور

بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی به همراه هیاتی و با حضور مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور بازدید کرد.

به گزارش امروزیا و به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در پی دستور رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص بازدید سرزده از دستگاه های اجرایی، بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی به همراه هیات همراه و مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور بازدید کرد.

در جریان بازدید از پایانه جنوب، وضعیت شرکت های ارایه دهنده ی خدمات به مسافران و نحوه صدور بلیت و پیش فروش آن بررسی شد.

بازرس کل راه و شهرسازی سازمان بازرسی کل کشور همچنین در گفت وگو با برخی از مسافرین در جریان کم وکیف نحوه تهیه بلیت قرار گرفت.

مهدی خنجری در پی گلایه ی برخی از مسافران در مورد کمبود بلیت در مسیر تهران – اهواز، موضوع را مورد بررسی قرار داد و از طریق راه اندازی ناوگان فوق العاده، مشکل رفع شد.

همچنین یکی از مسافران به نحوه برخورد کارمند یکی از شرکت های مسافربری گله مند بود که تذکر جدی و لازم به مدیر شرکت مربوطه جهت رعایت حقوق شهروندی داده شد.

بازرس کل راه و شهرسازی سازمان بازرسی در ادامه از مرکز مدیریت راه های کشور بازدید کرد و وضعیت موجود را مورد بررسی قرار داد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی از پایانه جنوب و مرکز مدیریت راه های کشور"، کلیک کنید.