باقری کنی: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قوت و قدرت ادامه می یابد

باقری کنی: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قوت و قدرت ادامه می یابد

به گزارش امروزیا علی باقری کنی با اشاره به ادامه سیاست های ترسیمی در حوزه سیاست خارجه تا پایان عمر دولت سیزدهم تاکید کرد: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر یک عقلانیت راهبردی است و قطعاً در چارچوبی که توسط رهبر انقلاب اسلامی ترسیم شده، در قالب سیاست های عملیاتی دولت و راهبردهای وزارت امور خارجه با قوت و قدرت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در گفت وگو با امروزیا با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه شهید که همراه با رییس جمهوری در سانحه سقوط بالگرد به شهادت رسید اظهار کرد: شهید امیر عبدالهیان از نظر شخصیتی فردی اخلاق مدار و مردم دار و از نظر تخصصی یک کارشناس و متخصص سیاست خارجی بود که به خوبی بر مبانی و چارچوب های سیاست خارجی اشراف داشت.

سرپرست وزارت امور خارجه تصریح کرد: شهید امیر عبداللهیان از نظر دیپلماسی نیز یک مرد میدان دیپلماسی بود که تجربه 2 و نیم ساله سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران اثباتی بر این مدعاست.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری کنی: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قوت و قدرت ادامه می یابد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری کنی: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قوت و قدرت ادامه می یابد"، کلیک کنید.