بانک صادرات ایران در خط مقدم حمایت از تشکیل کانون خانواده

با ثبت 104 درصدی نسبت پرداختی وام قرض الحسنه ازدواج رقم خورد؛

بانک صادرات ایران در خط مقدم حمایت از تشکیل کانون خانواده

همزمان با اعطای بیش از 213 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در 11 ماه سال 1402، بانک صادرات ایران 104 درصد سهمیه ابلاغی، وام ازدواج را پرداخت کرد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، ، روند پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در این بانک همچون سنوات گذشته به منظور عمل به مسیولیت های اجتماعی و حمایت از تشکیل خانواده با جدیت ادامه داشته و در 11 ماه سال جاری نیز با پرداخت بیش از 213 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، نسبت وام پرداختی به بودجه ابلاغی در این بانک به 104 درصد رسید.

بانک صادرات ایران با بیش از 72 سال تجربه در ارایه انواع خدمات مالی و بانکی، نقش مهمی در کمک به تامین مالی نیازهای خانواده های ایرانی داشته و با سرلوحه قرار دادن شعار« بانک صادرات ایران در خدمت مردم»، کارنامه درخشانی در عمل به مسیولیت های اجتماعی و تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور از خود بر جای گذاشته است. 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بانک صادرات ایران در خط مقدم حمایت از تشکیل کانون خانواده" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بانک صادرات ایران در خط مقدم حمایت از تشکیل کانون خانواده"، کلیک کنید.