بدون محافظ در دل کویر!

بدون محافظ در دل کویر!

به گزارش خبرگزاری امروزیا؛ تیم پرسپولیس در هفته بیست ودوم لیگ برتر، مهمان گل گهر سیرجان خواهد بود؛ دیداری که در بازی رفت با یک گل به سود سرخ پوشان در تهران به پایان رسید. بدترین اتفاق برای قرمزها چند روز پیش رخ داد و با گچ گرفتن و مصدومیت بیرانوند سرخ پوشان باید با دروازه بان ذخیره خود به میدان بروند که البته خبر بدی برای سیرجانی ها نخواهد بود. پس از لغزش استقلال مقابل مس کرمان حالا شاگردان اوسمار امیدوارند که بتوانند فاصله را باز هم کمتر کنند. گل گهر سال قبل را با شکست مقابل سپاهان به پایان رساند و اکنون با 33 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد، اما پرسپولیس 43 امتیازی در رده دوم جدول و کورس قهرمانی است.

امیررضا رفیعی ویژه ترین چهره این مسابقه خواهد بود دروازه بان 21 ساله ای که در مسابقه با ذوب آهن درون دروازه درخشید و نخستین مسابقه خود در لیگ برتر را تجربه کرد حالا در میدانی سخت تر به میدان می رود او اگر در این بازی هم گلی نخورد نوید تولد یک دروازه بان جدید و خوب را به فوتبال ایران خواهد داد.

اما نکته عجیب آمار رویارویی های دو تیم عدم پیروزی صد در صدی سرمه ای پوشان است! گل گهر در 9 تقابلی که با پرسپولیس داشته، 6 بار شکست خورده و 3 مساوی کرده تا هیچ وقت در تاریخ رنگ برد برابر قرمزها را ندیده باشد. نکته آماری بسیار منفی که تبدیل به طلسمی عجیب برای این تیم شده است. همچنین تیم سیرجانی در چهار بازی اخیر دو تیم، همواره شکست خورده و باید دید پنجمین مصاف آن ها برابر پرسپولیس چه نتیجه ای خواهد داشت؟

مهدی ترابی هم با 8 گل زده گلزن ترین بازیکن تاریخ این مسابقه است که به نوعی تبدیل به کابوس گل گهری ها شده و فاصله وی با نفرات دوم گلزن این مسابقه بسیار زیاد است چرا که احمد نوراللهی و سید علیرضا ابراهیمی موفق به سه بار گلزنی در این دیدار شده اند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بدون محافظ در دل کویر!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بدون محافظ در دل کویر!"، کلیک کنید.