به برکت ماه رمضان در جهت مبارزه با سلطه گران گام های موثری برداریم

به برکت ماه رمضان در جهت مبارزه با سلطه گران گام های موثری برداریم

رییس جمهور اظهار امیدواری کرد که به یمن و برکت ماه رمضان بتوانیم در جهت مبارزه با ظلم و تاراج سلطه گران به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی گام های موثری برداریم و شاهد عزت و سربلندی مسلمانان بالاخص ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین، در همه عرصه ها باشیم.

به گزارش امروزیا، سید ابراهیم رییسی در پیامی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به سران و مردم کشورهای اسلامی وظیفه سران و رهبران کشورهای اسلامی را ترغیب و ترویج صلح و برادری میان مسلمانان و گسترش فضای معنوی و یکپارچگی میان آحاد امت اسلامی دانست و تصریح کرد: این ماه عزیز، فرصت مغتنمی برای همه مسلمانان است تا با توسل و تمسک به تعالیم الهی به ویژه قرآن کریم و به واسطه مناجات خالصانه، روح و جان خود را با معنویات عجین کرده و موجبات تعالی خود و جامعه اسلامی را فراهم نمایند.

رییس جمهور با ابراز اطمینان از این که «با ادامه مبارزات مردم مسلمان فلسطین و حمایت مستمر و جدی جهان اسلام، فلسطین عزیز به فضل الهی آزاد و بیت المقدس و مسجدالاقصی به آغوش جهان اسلام باز خواهد گشت»، اظهار امیدواری کرد که به یمن و برکت این ماه گرانقدر و با تقویت و تحکیم پیوندهای اخوت میان امت اسلامی و گسترش مناسبات کشورهای اسلامی، بتوانیم موجب اقتدار و اعتلای اسلام در جهان شده و در جهت مبارزه با ظلم و تاراج سلطه گران به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی که علاوه بر بیش از 7 دهه اشغال سرزمین مقدس فلسطین و ظلم و جنایت بی شمار، از چند ماه گذشته نیز تاکنون بیش از 30 هزار انسان مظلوم در باریکه غزه، به ویژه کودکان معصوم را به خاک و خون کشیده است، گام های موثری برداریم و شاهد عزت و سربلندی مسلمانان بالاخص ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین، در همه عرصه ها باشیم.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به برکت ماه رمضان در جهت مبارزه با سلطه گران گام های موثری برداریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به برکت ماه رمضان در جهت مبارزه با سلطه گران گام های موثری برداریم"، کلیک کنید.