تاکید امیرعبداللهیان بر اهمیت توسعه روابط با کشورهای اسلامی

تاکید امیرعبداللهیان بر اهمیت توسعه روابط با کشورهای اسلامی

امیرعبداللهیان در دیدار سفیر جدید ایران در تونس بر اهمیت توسعه و تحکیم روابط و مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اسلامی از جمله تونس تاکید کرد.

به گزارش امروزیا، «میرمسعود حسینیان» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تونس در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه دیدار و ضمن ارایه گزارشی از حوزه ماموریت خود، برنامه های دوره کاری پیش رو در سفارت جمهوری اسلامی ایران در تونس در زمینه های مختلف را تشریح کرد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت توسعه و تحکیم روابط و مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اسلامی از جمله کشور تونس، بر لزوم تلاش برای گسترش مناسبات 2 کشور و تعمیق همکاری های فیمابین در عرصه های مختلف تاکید و برای سفیر جدید در ماموریت پیش رو آرزوی موفقیت کرد.  

حسینیان پیش از این تجربه فعالیت در نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای لبنان، سوریه، مصر و همچنین سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا را در خارج از کشور در کارنامه خود دارد و در سمت های مدیرکل گزینش و نیز خاورمیانه عربی و شمال آفریقا در وزارت امور خارجه خدمت کرده است.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید امیرعبداللهیان بر اهمیت توسعه روابط با کشورهای اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید امیرعبداللهیان بر اهمیت توسعه روابط با کشورهای اسلامی"، کلیک کنید.