تصویر روز ناسا: خورشیدگرفتگی کامل، از آغاز تا اوج / فیلم

تصویر روز ناسا: خورشیدگرفتگی کامل، از آغاز تا اوج / فیلم

به گزارش امروزیا، در آغاز فیلم می توانید عبور ماه را روی قرص لکه دار خورشید ببینید. در عرض چند ثانیه ای از فیلم که در عمل حدود یک ساعت به طول انجامید، ماه توانست قرص خورشید را کامل بپوشاند و «حلقه الماس» را تشکیل دهد. با تاریک شدن آسمان، شراره های صورتی رنگی در اطراف لبه خورشید آشکار شد و تاج، بیرونی ترین و داغ ترین لایه جو خورشید خودنمایی کرد.

نمای ثابتی که الگوی پراکندگی تاج را به همراه قرص نه چندان تاریک ماه نشان می دهد، با انباشتگی و پردازش فریم هایی به دست آمده که در اوج گرفت کامل گرفته شده اند. در آخرین لحظات فیلم، حلقه الماس دوم و دانه های بیلی را در جهت مخالف می بینید.

اعتبار ویدیو و حق چاپ: Reinhold Witich; موسیقی: طلوع خورشید از Also sprach Zarathusra اثر اشتراوس، اجرای ساشا انده

5454

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصویر روز ناسا: خورشیدگرفتگی کامل، از آغاز تا اوج / فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصویر روز ناسا: خورشیدگرفتگی کامل، از آغاز تا اوج / فیلم"، کلیک کنید.