تظاهرات مردم یمن در حمایت از غزه

تظاهرات مردم یمن در حمایت از غزه

مردم یمن امروز (جمعه) با برگزاری تظاهرات، جنایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم کردند.

به گزارش امروزیا، تظاهرکنندگان یمنی همچون جمعه های پیش با حمل پرچم های فلسطین و یمن، جنگ نسل کشی دشمن صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم کردند.

طبق گزارش المسیره، تظاهرکنندگان هم چنین تجاوز شب گذشته آمریکا و انگلیس به استان های صنعا، الحدیده و تعز را محکوم کردند و از نیروهای مسلح یمن خواستند به این کشتارها پاسخ بدهد.

آنها جنایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و سکوت کشورهای عربی و اسلامی در قبال این جنایت ها را محکوم و بر آمادگی خود برای بسیج عمومی و مشارکت عملی در جنگ آزادسازی مقدسات ملت فلسطین تاکید کردند.

محمدعلی الحوثی، از رهبران جنبش انصارالله یمن در این راهپیمایی تاکید کرد که یمن به مقابله با آمریکایی ها تا زمان تحقق پیروزی ادامه خواهد داد.

وی تاکید کرد: یمن از تهدیدات و جنگ های آمریکا نمی ترسد و به نبرد خود تا زمان تحقق پیروزی ادامه می دهد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات مردم یمن در حمایت از غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات مردم یمن در حمایت از غزه"، کلیک کنید.