تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

به گزارش امروزیا، سامسونگ با سری گلکسی S25 قصد دارد طراحی این خانواده را دستخوش تغییر کند و یکی از این تغییرات در اندازه نمایشگر مدل معمولی S25 اتفاق می افتد که در مقایسه با گلکسی S24 افزایش پیدا خواهد کرد.

به نقل از مجله امروزیا، یک نشریه کره ای اطلاعاتی را به دست آورده است که نشان می دهد سری گلکسی S25 سامسونگ با تغییراتی در طراحی خود همراه خواهد بود، اما به جزییات زیادی اشاره نکرده است. به گفته این نشریه، اندازه نمایشگر مدل معمولی به 6.36 اینچ افزایش خواهد یافت. برای مقایسه، مدل معمولی فعلی گلکسی S24 دارای یک نمایشگر 6.2 اینچی است.

به همین ترتیب، گلکسی S25 پلاس و S25 اولترا نیز می توانند نمایشگرهای بزرگ تری داشته باشند. درحال حاضر گلکسی S24 پلاس دارای نمایشگر 6.7 اینچی است و گلکسی S24 اولترا با نمایشگر 6.8 اینچی خود برای طرفداران تبلت ها نیز مناسب است.

وجود نمایشگر بزرگ تر فضای بیشتری را در دسترس کاربران قرار می دهد و همچنین سامسونگ آزادی بیشتری خواهد داشت تا بتواند سایر اجزای دستگاه خود را تقویت کند؛ بنابراین می توان انتظار داشت که ظرفیت باتری این دستگاه ها نیز کمی افزایش یابد یا حتی سامسونگ آن ها را به محفظه بخار بزرگ تری برای خنک سازی مجهز کند.

درنهایت، باید اشاره کرد که اطلاعات فاش شده توسط این منبع بسیار ابتدایی است و هنوز زمان زیادی تا معرفی سری گلکسی S25 سامسونگ باقی مانده. همچنین درحال حاضر اشتیاق بیشتری نسبت به محصولات دیگر سامسونگ، مانند گلکسی رینگ، گوشی های تاشوی گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 و هدست XR بدون نام آن وجود دارد.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار جدید سامسونگ" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار جدید سامسونگ"، کلیک کنید.