تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیکی در دست اجراست

تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیکی در دست اجراست

به گزارش امروزیا لرستان ، مدیرکل بیمه سلامت لرستان با اشاره به اینکه ارایه خدمات بدون وقفه به بیمه شدگان در حال انجام است، گفت: با توجه به تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیک و به روزرسانی سرورهای اطلاعاتی سازمان بیمه سلامت ایران، پذیرش نسخ کاغذی در شرایط اضطرار در حال انجام است.

محسن اسدبیگی در جلسه پدافند غیرعامل با موضوع به روزرسانی سرورهای اطلاعاتی سازمان بیمه سلامت، اظهار کرد: تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیک و به روزرسانی سرورهای اطلاعاتی سازمان بیمه سلامت ایران در حال انجام است. در این مدت، برای ارایه خدمات به بیمه شدگان با دریافت مجوز، پذیرش نسخ به صورت کاغذی انجام می شود.

وی ادامه داد: در شرایط اضطرار و اختلال در سامانه نسخه الکترونیک، همکاری و حمایت موسسات تشخیصی درمانی برای ارایه خدمات بدون وقفه به بیمه شدگان ضروری است.

اسدبیگی افزود: تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیکی به صورت سراسری است و این موضوع در استان با کمترین مشکل مواجه است. بازدید از موسسات تشخیصی درمانی و رسیدگی به اسناد برای رفع مشکل نسخه الکترونیک توسط همکاران در حال انجام است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیکی در دست اجراست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر زیرساخت سامانه نسخه الکترونیکی در دست اجراست"، کلیک کنید.