تکلیف تخریب این پل قدیمی در تهران مشخص شد

تکلیف تخریب این پل قدیمی در تهران مشخص شد

به گزارش امروزیا، هادی حق بین در حاشیه آیین بهره برداری از زیرگذر متوسلیان – باغستان در قالب پویش امید و افتخار درجمع خبرنگاران در خصوص روند تکمیل ساختمان بلدیه و تعیبن کاربری آن گفت: ساختمان بلدیه یا خانه شهر در حال حاضر نزدیک به 80 درصد پیشرفت فیزیکی را پشت سر گذاشته و بخش باقی مانده نیز مربوط به تامین تجهیزات است که این تجهیزات هم در حال نصب است .

امروزیا در خبری آورده که وی افزود: این ساختمان در 6 ماه نخست سال آینده به بهره داری می رسد و در خصوص کاربری نیز این ساختمان به عنوان مجموعه فرهنگی به معنای عام مدنظر قرار گرفته است و در خصوص استقرار سازمان زیباسازی چیزی نشنیده ایم و بعید می دانم این موضوع صحیح باشد.

وی درباره احداث زیرگذر در میدان سپاه نیز گفت: زیرگذری در محدوده میدان سپاه در مسیر غرب به شمال امکان سنجی شده که پس از تصویب در شورای شهر تهران در سال آینده اجرایی خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح پروژه های این معاونت که تا پیش از پایان سال جاری به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: پارکینگ طبقاتی مینابی در منطقه 15 ظرف یکماه آینده به بهره برداری می رسد، همچنین کنار گذر آزادگان در محدوده منطقه 16 ظرف 2 هفته آینده با اثرگذاری بسیار زیادی در بار ترافیکی به بهره برداری می رسد.

وی افزود: راست گرد شهید ستاری لشکری ظرف 20 روز آینده و فاز دیگری از پروژه زیرگذر نواب تندگویان تا پیش از پایان سال به بهره برداری می رسد؛ تقاطع همت – چمران هم تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

حق بین در خصوص جمع آوری پل حافظ نیز گفت: این پل امسال جمع آوری نخواهد شد و برای نوروز 1403 نیز جمع آوری نمی شود. بی تردید باید مطالعات مشترکی با حوزه حمل نقل ترافیک و پلیس انجام شود تا میزان تاثیر آن بر بار ترافیکی مرکز شهر امکان سنجی شود؛ باید این پل با یک زیرگذر در آن محدوده جایگزین شود لذا باید به سمت مقاوم سازی این پل حرکت کنیم.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف تخریب این پل قدیمی در تهران مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف تخریب این پل قدیمی در تهران مشخص شد"، کلیک کنید.