جزییات ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی جدید

جزییات ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی جدید

آفتاب نیوز :

 ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی آینده قرار بود از 28 فروردین آغاز شود، اما به دلیل درجریان بودن هماهنگی های نهایی میان وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه، زمان آغاز ثبت سفارش به تعویق افتاد.

هم اکنون ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی آینده برای دانش آموزان پایه های دوم تا ششم ابتدایی، هشتم و نهم دوره متوسطه اول، یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه دوم و پایه های تحصیلی آمادگی 2 (استثنایی)، اول 2 (استثنایی)، اول 3 (استثنایی) و اول تکمیلی (استثنایی) از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 آغاز خواهد شد و تا پایان خرداد ادامه دارد. 

دانش آموزان برای ثبت سفارش کتاب های درسی باید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.Gov.ir یا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir یا سامانه irtextbook.ir مراجعه کنند.

ثبت سفارش کتاب های درسی پایه اول دبستان، آمادگی 1 (استثنایی)، اول 1 (استثنایی) و اول مقدماتی (استثنایی) از 10 تیرماه آغاز می شود و تا 9 شهریور 1403 ادامه دارد.

دانش آموزان پایه های تحصیلی هفتم و دهم دوره متوسطه اول و دوم نیز از 10 تیرماه باید برای ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام کنند.

قیمت کتاب های درسی به طور میانگین 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

کتاب های درسی دانش آموزان تمام دوره های تحصیلی از طریق مدرسه محل تحصیل که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی جدید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی جدید"، کلیک کنید.