جزییات جدید از حمله سنگین تل آویو به سوریه

جزییات جدید از حمله سنگین تل آویو به سوریه

منبعی در وزارت دفاع سوریه با تایید حمله های رژیم صهیونیستی به سوریه اعلام کرد که در این حمله ها شماری از افراد نظامی و غیرنظامی شهید شدند و خساراتی نیز به بار آمده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری امروزیا به نقل از سانا، منبعی در وزارت دفاع سوریه با تایید حمله های رژیم صهیونیستی به سوریه اعلام کرد که در این حمله ها شماری از افراد نظامی و غیرنظامی شهید شدند و خساراتی نیز به بار آمده است.

این منبع نظامی به سانا اعلام کرد: حدود ساعت 1:45 بعد از نیمه شب رژیم صهیونیستی حمله هوایی از سمت اثریا در جنوب شرق حلب انجام شد و مناطقی هدف قرار گرفت. این حمله ها همزمان با حملات راکتی و پهپادی عناصر تروریستی از ادلب و حومه غربی حلب برای هدف قرار دادن غیرنظامیان و نظامیان بوده است.

برخی منابع وابسته به مخالفان سوری اعلام کردند مواضع و انبارهای تسلیحاتی در نزدیکی فرودگاه حلب، کارخانه های وزارت دفاع سوریه در مناطق السفیره و کفرجوم در غرب حلب و چندین نقطه هدف قرار گرفته است.

مرکز دیده بان حقوق بشری وابسته به مخالفان سوری مدعی شد: 36 نفر از نیروهای سوری کشته و دهها نفر دیگر زخمی شده اند.

به ادعای این مرکز یک انبار سلاح در منطقه جبرین در نزدیکی فرودگاه بین المللی حلب هدف قرار گرفته است.

مرکز مذکور ادعا کرد که این حمله ها بسیار سنگین بوده است و آمبولانس ها به محل حادثه شتافته و تدابیر امنیتی اتخاذ شده است.

بر اساس این گزارش پدافند سوریه با این حمله ها مقابله کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید از حمله سنگین تل آویو به سوریه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید از حمله سنگین تل آویو به سوریه"، کلیک کنید.