حضور باشکوه مردم تبریز در آیین تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

حضور باشکوه مردم تبریز در آیین تشییع شهدای خدمت - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری امروزیا، حضور گسترده و باشکوه مردم مومن و شهیدپرور تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی و استان های همجوار در آیین بدرقه پیکرهای پاک شهدای خدمت، بار دیگر جلوه ای از ایمان و همبستگی این مردم نجیب در دفاع از انقلاب و آرمان های والای امام و شهیدان را به نمایش گذاشت.

مردم تبریز و آذربایجان با حضور در این آیین باشکوه و مردم سایر شهرها و استان های کشور با برپایی آیین های بزرگداشت شهدای خدمت نشان دادند که با رفتن چند خدمت گزار، هیچ خللی در عزم و اراده مستحکم این ملت در پیمودن مسیر پیشرفت و تعالی به وجود نخواهد آمد.

استانداری آذربایجان شرقی با عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری، خانواده های معظم شهدا، مسیولان خدوم و عموم ملت ایران به خاطر این ضایعه تاسف بار، از همه عزیزانی که با حضور مومنانه خود در آیین بدرقه شهدای خدمت، موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند و عشق و ارادت خود را به خادمان صدیق و مخلص مردم و انقلاب نشان دادند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کند.

بی گمان خاطره تلاش ها و خدمات مخلصانه و خستگی ناپذیر رییس جمهور مردمی حضرت آیت الله رییسی، نماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت آیت الله آل هاشم، وزیر باتدبیر امور خارجه جناب آقای دکتر امیرعبدالهیان و استاندار تلاشگر آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر رحمتی در ذهن و یاد مردم قدرشناس ایران اسلامی و آذربایجان قهرمان به یادگار خواهد ماند.

یادشان گرامی و راهشان ادامه دار باشد، ان شاءالله

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور باشکوه مردم تبریز در آیین تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور باشکوه مردم تبریز در آیین تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.