حماس خواستار فشار بر رژیم اشغالگر برای توقف جنایاتش علیه خبرنگاران شد

حماس خواستار فشار بر رژیم اشغالگر برای توقف جنایاتش علیه خبرنگاران شد

جنبش حماس بر لزوم اتخاذ موضع جدی جامعه جهانی برای توقف جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه خبرنگاران تأکید کرد.

به گزارش امروزیا، جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: رژیم اشغالگر تعداد دیگری از خبرنگاران را هدف قرار داد و تعداد شهدای خبرنگار به ۱۵۸ تن افزایش یافت. این جنایت در راستای سیاست این دولت فاشیست برای از بین بردن حقیقت جنایت‌هایی است که علیه غیرنظامیان مرتکب می‌شود. برای مقابله با چنین جنایت‌هایی موضعی جدی از سوی جامعه بین‌المللی، سازمان ملل و سازمان‌های حقوقی لازم است. باید اقداماتی فوری را برای توقف آن اتخاذ و رهبران رژیم اشغالگر را به خاطر جنایت‌هایش مجازات کرد.

طبق گزارش الجزیره، حماس از خبرنگاران و شخصیت‌های رسانه‌ای و موسسات رسانه‌ای بین‌المللی خواست به همکاران فلسطینی خود کمک کنند تا مسیر خود را برای رسوا کردن رژیم اشغالگر در مقابل جهان تکمیل کنند.

پیش از این خبرنگار الجزیره از شهادت «امجد جحجوح» و همسر خبرنگار وی «وفاء ابوضبعان» و کودکشان در حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات خبر داد.

با شهادت جحجوح و همسرش، تعداد خبرنگاران شهید فلسطینی از زمان آغاز جنگ غزه به ۱۵۸ تن رسید.

روز جمعه ۲ خبرنگار فلسطینی به نام‌های «سعدی مدوخ» و «احمد سکر» به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به محله الدرج در شهر غزه به شهادت رسیدند.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس خواستار فشار بر رژیم اشغالگر برای توقف جنایاتش علیه خبرنگاران شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس خواستار فشار بر رژیم اشغالگر برای توقف جنایاتش علیه خبرنگاران شد"، کلیک کنید.