حماس در تقدیر از پاسخ ایران: دوران عربده کشی اسراییل به پایان رسیده است

حماس در تقدیر از پاسخ ایران: دوران عربده کشی اسراییل به پایان رسیده است

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد با پاسخ جمهوری اسلامی ایران به فلسطین اشغالی، دوران عربده کشی رژیم صهیونیستی به پایان رسیده است.

به گزارش امروزیا در بیانیه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) آمده است: «ما همچنان پیگیر تحولات پاسخ مشروع و شایسته و بایسته جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی در نتیجه جنایت هدف قرار دادن ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و ترور تعدادی از فرمادهان سپاه پاسداران هستیم.»

در ادامه بیانیه آمده است: «در حالی که از اقدامات جمهوری اسلامی قدردانی می کنیم و در عین حال از موضع مغرضانه غرب برای حفاظت از موجودیت رژیم غاصب و همچنین سکوت در قبال نسل کشی مردم فلسطین و آزار و اذیت مردم ما در قدس اشغالی و کرانه باختری و شکنجه اسرا ابراز تاسف می کنیم.»

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ادامه داد: « پاسخ جمهوری اسلامی ایران به رژیم اسراییل موید این نکته است دوران عربده کشی رژیم صهیونیستی که در آن می توانست بدون پاسخگویی و مجازات هر طور که می خواست عمل کند، پایان یافته است.»

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس در تقدیر از پاسخ ایران: دوران عربده کشی اسراییل به پایان رسیده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس در تقدیر از پاسخ ایران: دوران عربده کشی اسراییل به پایان رسیده است"، کلیک کنید.