حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی امروز(یکشنبه) حملاتی را به جنوب لبنان انجام داد.

به گزارش امروزیا، ارتش رژیم صهیونیستی امروز حملات توپخانه ای را به اطراف شهرک کفرشوبا و شهرک یارون در جنوب لبنان انجام داد.

طبق گزارش المیادین، رژیم صهیونیستی همچنین اطراف الناقوره را با بمب های آتش زا هدف قرار داد.

منابع لبنانی اعلام کردند یک زن که در حمله اخیر رژیم صهیونیستی به شهرک «کفرا» در جنوب لبنان زخمی شده بود، به شهادت رسید.

از سوی دیگر رسانه های عبری مدعی شدند ارتش این رژیم یک هدف مشکوک را بر فراز «نهاریا» در شمال اراضی اشغالی رهگیری کرده است.

رسانه های عبری گزارش دادند حزب الله لبنان تاکنون توانسته حدود 6000 هزار موشک و پهپاد را به سمت الجلیل شلیک کند و شهرک های شمال تبدیل به شهر ارواح شده است. دفاع هوایی حزب الله لبنان در رهگیری پهپادهای ارتش اشغالگر و نابودی آن موفق بوده است و این یک مساله نگران کننده است.

حزب الله لبنان طی روزهای اخیر بر شدت حملات خود علیه مقرهای ارتش رژیم اشغالگر در شمال اراضی اشغالی افزوده است و این مساله موجب نگرانی و ترس صهیونیست ها شده است.

از زمان آغاز جنگ غزه، مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

در حالی که موشک ها از لبنان به اراضی اشغالی شلیک می شوند و این مناطق را ویران می کنند، برخی از مسوولان رژیم صهیونیستی بر این باور هستند که پاسخ ضعیف دولتشان نشان دهنده این است که مناطق شمالی به دست حزب الله افتاده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان"، کلیک کنید.