حملات گسترده صهیونیست ها به نوار غزه همزمان با ادامه تلاش ها برای تبادل اسرا

حملات گسترده صهیونیست ها به نوار غزه همزمان با ادامه تلاش ها برای تبادل اسرا

در حالی که برخی رسانه های اسراییلی از تداوم تلاش ها برای دست یابی به توافقی برای تبادل اسرا خبر می دهند، حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه دها فلسطینی را به خاک و خون کشید.

به گزارش امروزیا، شامگاه یکشنبه و بامداد امروز (دوشنبه) سلسله حملات رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب و همچنین مناطق مرکزی باریکه غزه، که به شکل هوایی و نیز با آتش توپخانه این رژیم انجام شد، ده ها فلسطینی از جمله چندین زن و کودک را به خاک و خون کشید.
بنا بر اعلام منابع فلسطینی در جنایت شب گذشته و بامداد امروز صهیونیست ها دست کم 22 تن شهید و چندین فلسطینی نیز مجروح شده اند. سه کودک در میان شهدای این حملات هستند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که اردوگاه های نصیرات و بوریج و شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه هدف حملات رژیم صهیونیستی بوده اند و سه خانه در مناطق مختلف شهر رفح نیز هدف حمله هوایی قرار گرفته است.

حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی است که شبکه «آی24» اسراییل، با اعلام اینکه تلاش ها برای رسیدن به توافق تبادل اسرا و زندانیان همچنان ادامه دارد، خبر داد که که تل آویو منتظر دریافت پاسخ حماس به آخرین پیشنهاد خود در زمینه مبادله زندانیان و اسرا است و انتظار می رود حماس طی 48 ساعت آینده به این پیشنهاد پاسخ دهد.
آی 24 به نقل از یک مقام صهیونیستی که نامش فاش نشده، اعلام کرد: امتیازات بزرگی در مورد بازگشت آوارگان به شمال غزه پیشنهاد شده است.
در همین حال عزت الرشق، عضو دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که این جنبش هنوز پاسخی به پیشنهادات اسراییل نداده است.
او گفت که حماس هنوز تصمیمی در رابطه با این موضوع نگرفته و مساله هنوز در دست بررسی است و آنچه در رسانه های اسراییلی منتشر می شود برای گمراه کردن مردم است.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات گسترده صهیونیست ها به نوار غزه همزمان با ادامه تلاش ها برای تبادل اسرا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات گسترده صهیونیست ها به نوار غزه همزمان با ادامه تلاش ها برای تبادل اسرا"، کلیک کنید.