درخواست حماس برای اعزام تیم های تخصصی پزشکی قانونی جهت شناسایی اجساد گورهای دسته جمعی

درخواست حماس برای اعزام تیم های تخصصی پزشکی قانونی جهت شناسایی اجساد گورهای دسته جمعی

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» خواستار اعزام تیم های تخصصی پزشکی قانونی برای شناسایی پیکر شهدایی شد که توسط ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی اعدام شده و در گورهای دسته جمعی در بیمارستان ناصر در خان یونس دفن شدند.

به گزارش امروزیا، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای اعلام کرد با ادامه تلاش تیم های پزشکی برای یافتن اجساد شهدایی که توسط ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی اعدام شده و در گورهای دسته جمعی در بیمارستان ناصر در خان یونس دفن شدند، مجددا از سازمان ملل و دیگر نهادهای بین المللی ذی ربط می خواهیم تیم های تخصصی پزشکی قانونی و تجیزات لازم را برای جست و جوی مفقودین و شناسایی اجساد شهدا به نوار غزه اعزام کنند، به ویژه اینکه هویت بیش از نیمی از 292 جسدی که تاکنون در بیمارستان ناصر کشف شده اند، مشخص نشده است.

در این بیانیه آمده است: ما بر ضرورت تشکیل فوری کمیته مستقل بین المللی برای تحقیق در مورد این جنایت وحشیانه تاکید داریم که روز به روز ابعاد تازه تری از آن مشخص می شود، از جمله کشف گورهای دسته جمعی شامل اجساد بیماران و مجروحان غیرنظامی و زنان و کودکان که مورد شکنجه وحشیانه قرار گرفتند، علاوه بر وجود نشانه هایی دال بر دفن زنده بعضی از آن ها.

حماس تاکید کرد: ما نسبت به چشم پوشی از این جنایات و ادامه سیاست حمایت از رژیم اشغالگر و سرپوش نهادن بر جنایات آن و مصون نگه داشتن جنایتکاران اسراییلی از هرگونه مجازات هشدار می دهیم.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست حماس برای اعزام تیم های تخصصی پزشکی قانونی جهت شناسایی اجساد گورهای دسته جمعی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست حماس برای اعزام تیم های تخصصی پزشکی قانونی جهت شناسایی اجساد گورهای دسته جمعی"، کلیک کنید.