درخواست وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دانش آموزان برای حمل سلاح

درخواست وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دانش آموزان برای حمل سلاح

به گزارش امروزیا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «یوآو گالانت»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دانش آموزان اسراییلی را تشویق به حمل سلاح کرد.

یواو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دانش آموزان اسراییلی خواسته در دستی سلاح (برای کشتار فلسطینیان) داشته باشند و در دست دیگرشان کتاب.

تشویق او برای این کار می تواند نمونه بارز تشویق به خشونت به شمار رود.

به گزارش خبرگزاری امروزیا این در حالی است که عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرده است که اکنون شاهد فشارهای بین المللی به سبب گرسنگی در نوار غزه هستیم.

غازی حمد در گفتگو با الجزیره خواستار اعمال فشار بیشتر بر رژیم صهیونیستی برای ورود کمک های بشردوستانه بیشتر به نوار غزه چه از طریق خشکی و چه از طریق دریا شد.

حمد اظهار داشت که ما به مذاکره برای رسیدن به یک توافق شرافتمندانه مبادله اسرا که متضمن توقف جنگ، خروج نیروهای اشغالگر از غزه، بازسازی این باریکه و بازگشت آوارگان باشد، ادامه می دهیم.

وی گفت دولت اشغالگر صهیونیستی بر ادامه جنگ و کشتار و جنایات بیشتر در غزه اصرار دارد.

غازی حمد تصریح کرد که دشمن صهیونیستی هیچ اهمیتی به اسرای خود یا خانواده هایشان نمی دهد و بر ادامه کشتارهای خود در غزه پافشاری می کند.

این عضو دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که دشمن اشغالگر صهیونیستی شروط ناممکنی را در مذاکرات مطرح می کند و جدیت ندارد.

غازی حمد اشاره کرد که باید آتش بس فراگیر حاصل شده و جنگ به کلی متوقف شود و نیروهای اشغالگر ولو به صورت مرحله ای از نوار غزه خارج شوند.

حمد بیان کرد که پایداری حماسی و اسطوره ای ملت فلسطین در غزه قوی ترین برگ برنده ای است که در اختیار داریم.

از سوی دیگر شبکه سی ان ان به نقل از برنی سندرز سناتور دمکرات آمریکایی تاکید کرد که تلاش های بایدن در غزه کافی نیست و این جنگ یکی از بزرگ ترین بحران های انسانی تاریخ است.

سندرز اظهار داشت که دولت آمریکا در آنچه در غزه اتفاق می افتد، شریک است و تقدیم 10 میلیارد دلار به دولت نتانیاهو اشتباه است.

پیش از این نیز، برنی سندرز، نماینده دموکرات مجلس سنای آمریکا با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس، توقف کمک های مالی واشنگتن به کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را خواستار شده و گفته بود که صدها هزار کودک در غزه با گرسنگی روبرو هستند.

سندرز همچنین در مصاحبه با شبکه CBS News آمریکا ضمن تاکید بر لزوم توقف کمک های مالی واشنگتن به ارتش اسراییل، اذعان کرد که هزینه تسلیحات مورد استفاده ارتش اسراییل در کشتار غیرنظامیان فلسطینی منتظر دریافت کمک های غذایی در میدان «النابلسی» غزه موسوم به «کشتار آرد» از جیب مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت شده است.

گفتنی است که برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت، یکی از سرسخت ترین منتقدان حمایت های مستمر و همه جانبه دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی است.

هفته گذشته نیز، «برنی سندرز»، سناتور آمریکایی خواستار توقف فوری جنگ در غزه شد و در این ارتباط اعلام کرد: «ایالات متحده باید فوراً مداخله کند و مستقیماً به نیازمندان غزه کمک کند.»

برنی سندرز همچنین اعلام کرد که سربازان اسراییلی به کسانی که کمک می خواستند، شلیک کردند. به گفته سناتور برنی سندرز، صدها هزار کودک فلسطینی در غزه در آستانه قحطی هستند. این سناتور آمریکایی همچنین گفت که ایالات متحده نمی تواند به تامین مالی ماشین جنگی نتانیاهو ادامه دهد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دانش آموزان برای حمل سلاح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دانش آموزان برای حمل سلاح"، کلیک کنید.