دستگیری زنی که مرد مُرده را برای ضامن شدن به بانک آورده بود/ تصاویر

نادیا زکالوند: «اریکا دی سوزا»، دایی 68 ساله خود به نام «پایولو روبرتو براگا» را در حالی که روی ویلچر نشسته بود به بانک آورد تا به او برای دریافت وام 3200 دلاری کمک کند. او مدعی بود که خواهرزاده و مراقب اصلی مرد است.

کارمندان بانک با دیدن اریکا که تلاش می کرد سر دایی خود را بالا نگهدارد، خیلی زود متوجه شدند که براگا مشکلی جدی دارد. او هیچ علامتی از زنده بودن نشان نمی داد و اریکا به کارمندان بانک می گفت که دایی اش خیلی ساکت و آرام است و با کسی حرف نمی زند. حتی اریکا سعی می کرد با دایی اش صحبت کند که طبعتا مرد بی جان توانایی پاسخ دادن نداشته است.

دستگیری زنی که مرد مُرده را برای ضامن شدن به بانک آورده بود/ تصاویر

اریکا به دایی خود می گفت، «دایی حواست هست؟ باید برگه ها را امضا کنی. من نمی توانم به جای تو امضا کنم. زود باش دیگه! اینقدر خسته ام نکن.»

دستگیری زنی که مرد مُرده را برای ضامن شدن به بانک آورده بود/ تصاویر

سپس یکی از کارمندان گفت، «به نظر نمی آید که حالش خوب باشد.» و کارمند دیگر شروع به فیلم گرفتن از این صحنه عجیب وغریب کرد. با وجود اینکه اریکا، مدام می گفت که حال دایی اش خوب است و او فقط کم حرف می زند، کارمندان بانک با اورژانس و همچنین پلیس تماس گرفتند.

پس از آمدن پزشک امداد و پلیس مشخص شد، مرد بیچاره چند ساعتی است که فوت کرده و اریکا که نه تنها خواهرزاده او نبود و فقط یکی از اقوام دور او محسوب می شد، قصد کلاهبرداری از بانک را داشته است. او اکنون در بازداشت موقت پلیس قرار دارد تا تکلیف نهایی اش مشخص شود.

منبع:

odditycentral

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری زنی که مرد مُرده را برای ضامن شدن به بانک آورده بود/ تصاویر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری زنی که مرد مُرده را برای ضامن شدن به بانک آورده بود/ تصاویر"، کلیک کنید.