دعوت رییس سازمان بازرسی از نخبگان برای تدوین کتب حوزه سلامت اداری

رییس سازمان بازرسی کل کشور از نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید کرد و به گفت وگو با ناشران پرداخت.

به گزارش امروزیا به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، خداییان رییس سازمان بازرسی در ابتدا از غرفه انتشارات سازمان بازرسی در نمایشگاه کتاب بازدید کرد و از تلاش های مرکز آموزش و پژوهش های سلامت اداری و مبارزه با فساد این سازمان قدردانی کرد.

وی طی سخنانی در جریان این بازدید، با بیان اینکه سازمان بازرسی در کنار اقدام نظارتی کارهای علمی و پژوهشی را در دستور کار دارد، اعلام کرد که کتاب مجموعه مقالات همایش ملی ارتقای شفافیت چاپ و در نمایشگاه در دسترس عموم قرار گرفته است.

خداییان با اشاره به اولین حضور انتشارات سازمان بازرسی در نمایشگاه کتاب، اظهار کرد: این سازمان در زمینه مطالعات تطبیقی کارهای بسیاری انجام داده است که بسیار حایز اهمیت است.

وی ادامه داد: سازمان بازرسی در کنار کار نظارتی کارهای علمی هم انجام می دهد و این تعداد کتاب مربوط به انتشارات سازمان بازرسی قابل توجه است.

رییس سازمان بازرسی با بیان اینکه این سازمان فرهنگسازی برای پیشگیری را در دستور کار دارد، از نخبگان برای کمک به سازمان بازرسی در تدوین کتب مرتبط با حوزه فعالیت این سازمان از جمله سلامت اداری و مبارزه با فساد دعوت کرد.

خداییان در ادامه با حضور در غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» در جریان تازه ترین آثار ارایه شده، قرار گرفت.

رییس سازمان بازرسی از غرفه های مجمع ناشران انقلاب اسلامی، انتشارات انقلاب اسلامی، پژوهشگاه و مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه، مرکز پژوهش های مجلس و چند غرفه دیگر بازدید کرد و به گفت وگو با ناشران پرداخت.

وی از نمایشگاه کتاب به عنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی یاد کرد و استقبال پرشور مردم را مورد تقدیر قرار داد.

 خداییان در پاسخ به سیوالی پیرامون اینکه کدام یک از کتب انتشارات سازمان بازرسی را برای مطالعه به مردم پیشنهاد می دهید، گفت: چهار جلد کتاب مقالات همایش ارتقای شفافیت و کتاب دایره المعارف نهادهای مبازره با فساد را مطالعه کنند.

بنابراین گزارش، طی نشست احمدوند رییس نمایشگاه کتاب تهران با رییس سازمان بازرسی کل کشور موضوعاتی  مورد تاکید قرار گرفت که دکتر خداییان دستورات لازم را برای پیگیری این موضوعات صادر کرد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت رییس سازمان بازرسی از نخبگان برای تدوین کتب حوزه سلامت اداری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت رییس سازمان بازرسی از نخبگان برای تدوین کتب حوزه سلامت اداری"، کلیک کنید.