رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی: نتانیاهو دنبال هرج و مرج است

رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی: نتانیاهو دنبال هرج و مرج است

در ادامه اختلاف و دودستگی میان بخش سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی بر سر جنگ غزه، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی با اشاره به فیلم ویدیویی که در آن خواسته شده علیه وزیر جنگ و رییس ستاد ارتش این رژیم شورش شود، انگشت اتهام را به سمت نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشانه رفت و تاکید کرد او به دنبال ایجاد هرج و مرج است.

به گزارش امروزیا، «یاییر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت، انتشار ویدیویی که در آن یک سرباز نقابدار به شورش علیه «یوآو گالانت» وزیر جنگ و «هرتزی هالوی» رییس ستاد ارتش این رژیم دعوت می کند، تصادفی نیست زیرا «یاییر نتانیاهو» پسر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به همراه «یانون ماگال» روزنامه نگار نزدیک به نتانیاهو روی انتشار آن کار کردند.

به نقل از سایت خبری المیادین، لاپید گفت این ویدیو نشان می دهد که دفتر نتانیاهو به دلیل وجود هماهنگی مداوم میان آنها، عامدانه اقدام به انتشار این فیلم کرده است. وی افزود اگر نتانیاهو در انتشار چنین پیام هایی نقش داشته باشد، این به معنای دعوت به هرج و مرج است.

سرباز موجود در فیلم ویدیویی که 14 ماه مه منتشر شد، به کودتا علیه هالوی و گالانت دعوت می کند و می گوید: تنها به نخست وزیر گوش می دهیم.

این سرباز نقاب به چهره می گوید: یوآو گالانت، تو نمی توانی در این جنگ پیروز شوی، بگذار به یک رییس گوش کنیم.

نتانیاهو با گانتس و هالوی درباره جنگ غزه و روند مذاکرات آتش بس و تبادل اسرا اختلاف نظر دارند. در همین زمینه، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی پیش از این گزارش داد بنی گانتس از نتانیاهو خواست تا چارچوب راهبردی برای جنگ و مذاکرات مشخص کند، اما او نپذیرفته است.

در چارچوب دودستگی و بحران های داخلی رژیم صهیونیستی، «ایهود المرت» نخست وزیر پیشین این رژیم خواهان پایان دادن به جنگ غزه شد و این جنگ را با گذشت حدود هشت ماه، بدون دستیابی به اهداف اعلام شده، متزلزل توصیف کرد.

پایان خبر امروزیا
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی: نتانیاهو دنبال هرج و مرج است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی: نتانیاهو دنبال هرج و مرج است"، کلیک کنید.