زیر ساخت های لازم در 34 نقطه استقرار سیاه چادر ایجاد شود – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

زیر ساخت های لازم در 34 نقطه استقرار سیاه چادر ایجاد شود - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار امروزیا، جواد قناعت عصر سه شنبه در آخرین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی در سال جاری بیان داشت: زیر ساخت های مورد نیاز توسط دستگاه های اجرایی باید در 34 نقطه استقرار سیاه چادرها ایجاد شود.

وی با اشاره به این که استقرار سیاه چادرها در نقاط مورد نظر استان با هدف کاهش تصادفات یکی از اقدامات مهم است، افزود: در جلسه بعد این ستاد باید گزارشی از چگونگی ایجاد زیر ساخت های لازم در محل استقرا سیاه چادرها ارایه شود.

توزیع میوه با 20 درصد زیر قیمت بازار

به گفته وی باید با هماهنگی اتحادیه مربوط اقدام لازم برای استقرار جرثقیل در مکان های مورد نیاز انجام شود و جلسه ای با حضور مدیران دستگاه های مربوط برای ایجاد هماهنگی های بیشتر در این خصوص برگزار شود.

استاندار خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: میوه تنظیم بازار با 20 درصد زیر قیمت بازار با نوحه به تخصیص یک میلیارد تومان در این زمینه از روز گذشته توزیع آن در نقاط مختلف آغاز شده است.

ثبت گزارش اقدامات

قناعت تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرای عضو این ستاد هر روز باید گزارش اقدامات انجام شده خود را در سامانه مورد نظر ثبت کنند و نباید کوتاهی در این باره صورت گیرد.

وی در این جلسه که فرمانداران شهرستان های 11 گانه خراسان جنوبی به شکل وبیناری حضور داشتند، فرمانداران بیرجند و طبس گزارش های از اقدامات انجام شده برای پذیرایی از میهمانان نوروزی ارایه کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیر ساخت های لازم در 34 نقطه استقرار سیاه چادر ایجاد شود – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیر ساخت های لازم در 34 نقطه استقرار سیاه چادر ایجاد شود – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.