سخنگوی پلیس: همه چیز آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و امن است

سخنگوی پلیس: همه چیز آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و امن است

سخنگوی فراجا اعلام کرد که همه چیز برای برگزاری انتخاباتی پرشور و در سایه امنیت کامل آماده است.

به گزارش امروزیا، سردار سعید منتظرالمهدی ساعاتی قبل از آغاز انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: همه چیز برای برگزاری انتخاباتی پر شور و در سایه امنیت کامل آماده و فراهم است و تا به این لحظه هیچ مشکل انتظامی و امنیتی به فضل و کرم الهی متصور نیست.

وی با بیان اینکه از مرز تا مرکز تحت کنترل پلیس است، گفت: مرزبانان کشورمان در آماده باش کامل و ناظر بر تحولات و رفت و آمدهای مرزی هستند. همچنین یگان های ویژه و تکاوری پلیس در آماده باش صد در صد برای ادامه تامین نظم و امنیت در سراسر کشور فعالیت می کنند.

سخنگوی فراجا با بیان اینکه در روز انتخابات 190 هزار نیروی پلیس با کمک دیگر دستگاه های امنیت ساز در کنار مردم و در خدمت مردم هستند، گفت:ان شاءالله انتخاباتی امن، ایمن، آرام، پرشور و پر نشاط را بار دیگر در کشورمان رقم بزنیم.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخنگوی پلیس: همه چیز آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و امن است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخنگوی پلیس: همه چیز آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و امن است"، کلیک کنید.