سرمایه گذاری های قانونی در حوزه استخراج رمز دارایی حمایت می شوند

مجری تامین برق مراکز استخراج رمز ارز شرکت توانیر:

سرمایه گذاری های قانونی در حوزه استخراج رمز دارایی حمایت می شوند

مجری تامین برق مراکز استخراج رمز ارز شرکت توانیر گفت: از سرمایه گذاری های قانونی در حوزه استخراج رمزدارایی ها حمایت می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری امروزیا از وزارت نیرو، هادی سفیدمو در نشستی با مجری و کارشناسان دفتر شناسایی و جمع آوری برق های غیرمجاز استخراج رمزارز شرکت توزیع برق مشهد با تاکید بر لزوم ساماندهی و توسعه صنعت رمزارز در کشور گفت: شرکت توانیر از سرمایه گذاری های قانونی در این حوزه حمایت کرده و آمادگی دارد تا برق مورد نیاز مراکز استخراج رمز ارز مجاز را با تعرفه های مصوب تامین کند.

سفیدمو افزود: با توجه به آثار هاویینگ، لازم است تا دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به حوزه رمز ارز به روز رسانی شود و در این زمینه از نظرات و پیشنهادات کارشناسان و فعالان این حوزه استفاده خواهد شد.

بر اساس دستورالعمل های موجود سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر در حوزه تولید رمز ارز فعالیت کنند.

مجید حسن نژاد مجری رمز ارز توزیع برق مشهد نیز در این جلسه با ارایه گزارشی از وضعیت اقدامات حوزه رمزارز در شرکت توزیع برق مشهد گفت: در حال حاضر، شرکت توزیع برق مشهد اقدامات متعددی برای شناسایی و برخورد با استخراج غیرمجاز رمزارز ها انجام داده و با همکاری سایر دستگاه ها، از جمله دادستانی، نیروی انتظامی و اداره جرم یابی، با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی خواهد شد؛ بنابراین گزارش در این نشست، چالش ها و راهکار های مربوط به این حوزه در سطح کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ابراز امیدواری شد با همکاری و همدلی دستگاه های ذی ربط، این پدیده نوظهور در کشور ساماندهی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمایه گذاری های قانونی در حوزه استخراج رمز دارایی حمایت می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمایه گذاری های قانونی در حوزه استخراج رمز دارایی حمایت می شوند"، کلیک کنید.