سرنوشت تاکسی های برقی در تهران

سرنوشت تاکسی های برقی در تهران

به گزارش امروزیا، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تایید مشخصات فنی 4 خودروی برقی و صدور مجوز پلاک تاکسی از سوی وزارت کشور خبر داد.

امروزیا در خبری نوشت: شادی مالکی، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: در راستای سیاست های دولت سیزدهم و شهرداری تهران در جهت کاهش آلودگی هوای کلانشهرهای کشور به ویژه شهر تهران و به روزرسانی سیستم حمل و نقل درون شهری و ارتقای ایمنی خدمات به شهروندان شهر تهران وزارت کشور ضمن تایید مشخصات فنی 4 مدل خودروی برقی طی مکاتبه ای مجوز اعطای پلاک تاکسی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی را صادر کرد.

وی با بیان اینکه این نخستین گام برای تایید مشخصات فنی خودروهای برقی است، خاطر نشان کرد: دیگر خودروهای برقی وارداتی هم در حال طی مراحل فنی برای دریافت این مجوز از سوی وزارت کشور هستند.

مالکی افزود: این مهم آغاز تحولات کلان و سبز سیستم حمل ونقل عمومی شهر تهران خواهد بود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت تاکسی های برقی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت تاکسی های برقی در تهران"، کلیک کنید.