سفیر مسکو در لندن: بعید است ترامپ در ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه دهد

سفیر روسیه در انگلیس گفت «دونالد ترامپ» حتی اگر در انتخابات پیروز شود، بعید است که بتواند در عرض ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه دهد.

به گزارش امروزیا، «آندری کلین» سفیر روسیه در انگلیس طی مصاحبه‌ای با اسکای نیوز بیان کرد: «بعید است که ترامپ بتواند جهت خاتمه جنگ اوکراین در عرض ۲۴ ساعت مذاکره کند.»

او در ادامه تاکید کرد: «اول از همه باید رئیس‌جمهور شوید، دوم اینکه تلاشهای زیادی باید برای این کار انجام شود و بستگی دارد چه نوع شروطی حاصل خواهد شد.»

سفیر روسیه در انگلیس خاطرنشان کرد: «می‌دانید که در حال حاضر توجه زیادی به پیش‌نویس توافقی شده است که تقریبا بین روسیه و اوکراین در اوایل سال ۲۰۲۲ در استانبول منعقد شده است و احتمالا بستر خوبی بود. با این حال، هر کسی از جمله دونالد ترامپ باید نسبت به موقعیت حقیقی اوکراین واقع‌بین باشد.»

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ۲۰۲۴ این کشور بارها تاکید کرده است که اگر رئیس‌جمهور شود، در عرض ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه خواهد داد. او پیشتر و هم‌چنین در اولین مناظره انتخاباتی در حضور رقیبش «جو بایدن» از عملکرد دولت آمریکا در قبال جنگ اوکراین انتقاد و مخالفتش را با ارسال مداوم تسلیحات به کی‌یف ابراز کرد.

سفیر مسکو در لندن: بعید است ترامپ در ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه دهد
«آندری کلین» سفیر روسیه در انگلیس

کلین افزود که روسیه عملیات نظامی خود در اوکراین را متوقف نخواهد کرد حتی اگر مذاکرات مربوط به حل‌وفصل این درگیری آغاز شود.

وی ضمن حمایت از عملیات نظامی روسیه گفت: «ما در حال پیشروی هستیم و اینکه فکر کنید عملیات دچار بن‌بست شده، اشتباه است. در حال حاضر این عملیات در جریان است و به زودی اقدامات جدی اتخاد خواهد شد.»

سفیر روسیه در انگلیس درخصوص تحریم‌های غرب علیه روسیه گفت: «این تحریم‌ها نتوانسته‌اند به اهداف خود دست پیدا کنند. هدف آنها ضربه به اقتصاد روسیه و تغییر پرسنل سیاسی بود اما هیچکدام یک از اهداف محقق نشده‌ است.»

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفیر مسکو در لندن: بعید است ترامپ در ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفیر مسکو در لندن: بعید است ترامپ در ۲۴ ساعت به جنگ اوکراین خاتمه دهد"، کلیک کنید.