سلاجقه: پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

سلاجقه: پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم

رییس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: درخصوص رود ارس جلسه بسیار خوبی در کشور ارمنستان برگزار شد و ما پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری امروزیا؛ علی سلاجقه، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران طی سخنانی در خصوص مباحث مطرح شدن درباره آلودگی های مطرح در رود ارس گفت: موضوع رود ارس چندین سال مطرح است و در این خصوص بنده خود مسیولیت داشتم و ضمن آنکه مسیولیت اصلی در این مورد به سازمان محیط زیست سپرده شده است. 

وی افزود: درخصوص رود ارس جلسه بسیار خوبی در کشور ارمنستان برگزار شد و وضعیت بسیار خوب بود که متاسفانه طرف مقابل مسایلی را مطرح کرده است و ما از طرف وزارت خارجه پیگیر آن هستیم و ان شالله  مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

سلاجقه بیان کرد: ما رود را کاملا پایش می کنیم و آن آلودگی هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد. البته آلودگی هایی دارد ولی آنگونه ضررهایی که مطرح می شود را ندارد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سلاجقه: پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سلاجقه: پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم"، کلیک کنید.