سیل در کمین این سه استان

سیل در کمین این سه استان

به گزارش امروزیا ،طبق آخرین بروزرسانی مدل های هواشناسی طی چهار روز آینده باید در سه استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان منتظر بارش های سیل آسا باشیم.

امروزیا در خبری نوشت:این سامانه روز سه شنبه هرمزگان، جنوب فارس، جنوب غرب و غرب سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان و بوشهر را در بر می گیرد و روز چهارشنبه به نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان محدود می شود.

سازمان هواشناسی به عدم توقف و تردد در بستر و حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و بازگشایی کانال ها و آبروهای درون و برون شهری توصیه کرده است.

سازمان هواشناسی تاکید کرده آمادگی کامل دستگاه های اجرایی و امدادرسان، بازگشایی دهانه پل ها، اجتناب از سفرهای برون شهری، اجتناب از فعالیت های کوه نوردی، خروج شهروندان از تفرج گاه ها و سکونت گاه های واقع در حریم و بستر رودخانه، مدیریت زمین های کشاورزی، عدم تردد دامداران و عشایر در ارتفاعات و حاشیه رودخانه ها، انتقال محصولات کشاورزی دپو شده در فضای باز به مکان های مسقف در این شرایط جوی ضروری است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیل در کمین این سه استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیل در کمین این سه استان"، کلیک کنید.