شمار مفقودی‌های سیل سوادکوه به ۳ نفر افزایش یافت

شمار مفقودی‌های سیل سوادکوه به ۳ نفر افزایش یافت

به گزارش امروزیا ،پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر گفت: از ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه شب گذشته شاهد وقوع سیل در محور سوادکوه و منطقه پل سفید بوده ایم.

میزان در خبری نوشت:کولیوند گفت: در پی وقوع این سیل، محمودی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر به مناطق سیل زده اعزام شده است. همچنین ۶ تیم امدادی نیز به مناطق سیل‌زده اعزام و مشغول امدادرسانی هستند.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: علاوه بر این ۱۷ تیم پشتیبان از شعب معین (سوادکوه شمالی، قائمشهر، ساری، جویبار، بابلسر، فریدونکنار، بابل، بندپی و آمل) و ستاد (تیم واکنش سریع، تیم آنست و یک تیم از اداره عملیات با معین معاون امداد و نجات) شامل ۷ تیم آنست و ۲ تیم واکنش سریع از استان تهران مشغول امدادرسانی به سیل زدگان هستند.

کولیوند با بیان اینکه این سیل تاکنون ۱۴۴ حادثه دیده داشته است، خاطرنشان کرد: تعداد ۳۲ تیم عملیاتی ۳۱ نفر را گرفتار در سیل را نجات و به مناطق امن انتقال دادند.

کولیوند گفت: تعداد افراد اسکان داده شده ۵۰ نفر، تعداد انتقالی توسط جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی ۷ نفر بوده است و تعداد ۱۴ مورد تخلیه آب از منازل مسکونی (روستای کرد آباد- آزادمهر) انجام شده است.

کولیوند در پایان گفت: تاکنون یک نفر در این سیل جان‌باخته و ۳ نفر مفقود شده اند.

لازم به ذکر است، امدادرسانی به سیل‌زدگان همچنان ادامه دارد.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمار مفقودی‌های سیل سوادکوه به ۳ نفر افزایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمار مفقودی‌های سیل سوادکوه به ۳ نفر افزایش یافت"، کلیک کنید.