شهید رییسی از ذخیره های اخلاقی جمهوری اسلامی بودند

امروزیا/مازندران محمد اسلامی، شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی را از ذخیره های اخلاقی و ارزشی جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: ایشان به ارزش ها پایبند بودند و لحظه ای از حاکمیت ارزش ها غافل نشدند.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران عصر امروز جمعه در جلسه ای با نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در ساری با اشاره به اینکه فناوری هسته ای یک دامنه گسترده ای دارد، افزود: فناوری هسته ای در بخش سلامت، امنیت غذایی و محیط زیست تاثیر گذار است.

محمد اسلامی با تاکید بر اینکه تهیه سند جامع راهبردی برای سازمان مهمترین گامی بود که از ابتدای شروع دولت سیزدهم برداشتیم، خاطرنشان کرد: افق 20 ساله را به تصویر کشیدیم و این سند در 23 فروردین 1401 توسط شهید آیت الله رییسی رونمایی شد.

مازندران یکی از 12 قطب تولید کشور

رییس سازمان انرژی اتمی ایران با عنوان اینکه کانون های اصلی تولید را شناسایی کردیم، تصریح کرد: این کانون ها در 12 قطب تهیه کردیم که یکی از این قطب ها استان مازندران است.

شهید رییسی از ذخیره های اخلاقی جمهوری اسلامی بودند

این مسیول ادامه داد: در حال حاضر 30 درصد از محصولات غذایی کشور ضایع می شود بنابراین با پرتو دهی باقی مانده آفات و سموم زدوده می شود.

معاون رییس جمهور با اظهار اینکه در روزهای آینده یکی از سایت های پرتو دهی افتتاح می شود، یادآور شد: تا اواسط امروزیا با مشارکت بخش خصوصی 8 مرکز افتتاح خواهد شد.

او بیان کرد: اولین کار خود را در مازندران شروع کردیم و باید جهادکشاورزی مازندران پای کار بیاید.

اسلامی ذکر کرد: تصفیه شیرابه ها از مهمترین مباحث در محیط زیست مازندران است اما هنوز کار خاصی انجام نشده است.

شهید رییسی از ذخیره های اخلاقی جمهوری اسلامی بودند

رییس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: ظرفیت دستگاه های پرتو دهی متفاوت است و حدودا سالانه می تواند 40 هزار تن را پوشش دهد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی از ذخیره های اخلاقی جمهوری اسلامی بودند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی از ذخیره های اخلاقی جمهوری اسلامی بودند"، کلیک کنید.