صهیونیست ها در صورت ارتکاب هر اشتباهی معنای پاسخ واقعی را درمی یابند

رییس جمهور:

صهیونیست ها در صورت ارتکاب هر اشتباهی معنای پاسخ واقعی را درمی یابند

رییس جمهور در دیدار نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان گفت: صهیونیست ها و حامیان شان در صورت ارتکاب هر اشتباهی معنای پاسخ واقعی ایران را درخواهند یافت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، سید ابراهیم رییسی ظهر سه شنبه در دیدار شیخ «علی خطیب» نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، ضمن قدردانی از مواضع وی و این تشکل سیاسی در حمایت از رویکرد مقاومت و نیز تلاش برای حفظ و تقویت انسجام و وحدت در این کشور، لبنان را رکنی مهم برای جریان مقاومت توصیف کرد.

رییس جمهور با بیان اینکه امروز حقانیت موضع جمهوری اسلامی ایران در ناکارآمدی رویکرد سازش و تسلیم در قبال حل مسیله فلسطین و نتیجه بخش بودن مقاومت در مقابله با سلطه و ظلم بر همگان اثبات شده است، گفت: تصویر خون بار امروز غزه، تصویر بدون نقاب و آینه و جلوه تمام نمای حقیقت و باطن تمدن غرب و فرهنگ آمریکایی است.

رییسی برگزاری متفاوت روز قدس امسال در نقاط مختلف جهان را گواه بر پذیرش جهانی راهبرد مقاومت و موفقیتی بزرگ برای این راهبرد توصیف و تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی، شکستی راهبردی برای رژیم صهیونیستی است و فراتر از شکست نظامی، شکست امنیتی رژیم نیز هست که تغییر معادلات منطقه به نفع آرمان فلسطین را در پی داشته است.

رییس جمهور شکست فریب سیاسی صهیونیست ها در منطقه را از دیگر نتایج تحولات اخیر دانست و افزود: وحدتی که امروز در میان امت اسلامی و فراتر از آن در افکار عمومی جهان شکل گرفته و همچنین تنفری که از آمریکا، غرب و رژیم صهیونیستی در جهان فراگیر شده، در هیچ دوره و زمانی سابقه و نظیر نداشته است.

رییسی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران را گواه شکست و استیصال این رژیم دانست و با بیان اینکه پاسخ ایران به این حمله صرفاً اقدام تنبیهی علیه شرارت های رژیم صهیونیستی بود، تاکید کرد: در صورت ارتکاب هر اشتباهی، صهیونیست ها و حامیان آنها معنای پاسخ واقعی و گسترده ایران را درخواهند یافت.

ایستادگی و اقتدار ایران با وجود همه فشار ها مایه افتخار امت اسلامی است

شیخ «علی خطیب» نیز در این دیدار با بیان اینکه برخلاف تلاش دشمنان، مردم لبنان دوست دار و حامی مقاومت هستند، افزود: حامل سلام های گرم مردم لبنان به ملت ایران و درود ها و قدردانی لبنانی ها از جمهوری اسلامی ایران بابت اقدام مقتدرانه در برابر رژیم صهیونیستی هستم.

نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، مقاومت را خط قرمز لبنان دانست و با تاکید بر حمایت کامل از مقاومت با وجود همه فشار ها و ناملایمات، ایستادگی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با وجود همه فشارها، تحریم ها و دشمنی ها را مایه افتخار امت اسلامی دانست و اظهار داشت: هیچ کشور دیگری نتوانسته این چنین مقتدرانه در مقابل رژیمی که از حمایت همه قدرت های جهان برخوردار است، بیایستد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صهیونیست ها در صورت ارتکاب هر اشتباهی معنای پاسخ واقعی را درمی یابند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صهیونیست ها در صورت ارتکاب هر اشتباهی معنای پاسخ واقعی را درمی یابند"، کلیک کنید.