ضربه سهمگین اینتر به اتلتیکو با جذب طارمی

ضربه سهمگین اینتر به اتلتیکو با جذب طارمی

آفتاب نیوز :

مهدی طارمی از تابستان آینده، به جدیدترین لژیونر فوتبال ایران در سری آ تبدیل خواهد شد. او و اینتر بر سر تمامی جزییات به توافق رسیده اند و مهاجم بوشهری با پوشیدن لباس نراتزوری، به نخستین بازیکن ایرانی تاریخ این باشگاه تبدیل خواهد شد.

حتی انجام تست های پزشکی برای چند روز پیش نیز برنامه ریزی شده بود، ولی در نهایت برای احترام به پورتو و کاهش فشار ها روی طارمی، این قرار به آینده موکول شد، ولی قرارداد مهاجم ایرانی با نراتزوری قطعا به امضا خواهد رسید.

در شرایطی که اینتر و اتلتیکو مادرید فردا شب و در بازی رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند، روزنامه معروف مارکا اسپانیا با انتشار گزارشی نوشته است که نراتزوری پیش از این مسابقه دو بار به تیم سیمیونه ضربه زده است چرا که مهدی طارمی و تیجان بیوکنن در برنامه های اتلتی بودند، اما هر دوی آن ها با نراتزوری به توافق رسیدند.

بولت فولادروزنامه مارکا با تیتر “اینتر با جذب طارمی و بیوکنن خیلی زود به اتلتیکو ضربه زده است”، در گزارش خود آورده است:

مهاجم ایرانی پورتو هدف اتلتیکو در ماه ژوین بود، اما باشگاه ایتالیایی پیش از این با طارمی به توافق رسیده بود. وینگر کانادایی که در ژانویه با نراتزوری قرارداد امضا کرد نیز در دستور کار سیمیونه بود.

اگر چه این سه شنبه نقطه عطفی در تقابل میان اینتر و اتلتیکو خواهد بود، اما افعی ها در ماه های اخیر رقیب اتلتیکو در بازار نقل و انتقالاتی بوده اند. در واقع، این تیم شهر میلان قبلاً اولین ضربه را به رقیبش زده است و آن هم نه یک بار بلکه دو بار. اینتر دو بازیکنی را که در دستور کار آندره آ برتا، مدیرورزشی روخی بلانکو بودند، جذب کرده است: طارمی و بوکان.

بدون شک، جذب مهاجم ایرانی پورتو بزرگترین پیروزی اینتر در این مبارزه خاص است، زیرا ایده اتلتیکو این بود که با استفاده از این واقعیت که مهاجم قراردادش در انتهای فصل جاری به پایان می رسد، بدون پرداخت هزینه ای بابت این انتقال، او را برای ماه ژوین به خدمت بگیرد.

با این حال، وقتی اتلتیکو برای مهاجمی که سال گذشته و در دیدار با پورتو توانسته بود دروازه روخی بلانکو را باز کند، اقدام کرد، از اینکه او قبلاً به قهرمان ایتالیا متعهد شده بود، ناامید شد. در واقع، طارمی پس از چهار بازی در لیگ قهرمانان مقابل تیم سیمیونه، مهاجمی بود که هم مدیریت باشگاه و هم سایر اعضای کادرفنی در متروپولیتانو را کاملا (برای جذب) متقاعد کرده بود.

بیوکنن هم دیگر بازیکن مورد پسند سیمیونه بود، چون دو فصل پیش در دو دویلی که اتلتیکو مقابل بروژ داشت، او درخشید و توجهات را به خود جلب کرد. با این حال، پرداخت 7 میلیون یورو توسط اینتر در بازار زمستانی گذشته، هرگونه تلاش برای مذاکره را از بین برد.

انتقال بیوکنن به اینتر در شرایطی رخ داد که بر خلاف طارمی، او همچنان با باشگاه بلژیکی قرارداد داشت و اتلتیکو را مجبور کرد تا این وینگر کانادایی را از لیست اهداف نقل و انتقالاتی خود در آینده حذف کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضربه سهمگین اینتر به اتلتیکو با جذب طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضربه سهمگین اینتر به اتلتیکو با جذب طارمی"، کلیک کنید.