عکس| جانشین برقی پراید راهی بازار می شود

آفتاب نیوز :

از مشخصات این خودرو می توان به موتور برقی 70 کیلوات 94 اسب 135 نیوتن متر، یک باتری 41 کیلووات ساعت که با یک بار شارژ کامل حدود 400 کیلومتر را بپیماید اشاره کرد.

با جریان عادی ظرف 7.5 ساعت می توان باتری این خودرو را به شکل کامل شارژ کرد. البته با شارژ سریع 10 تا 80 درصد باتری ظرف مدت 30 تا 40 دقیقه شارژ خواهد شد

ابعاد آن 4025×177× 1560 و 2620 میلی متر فاصله محوری ست. از امکانات آن می توان به مانیتور لمسی، دوربین عقب، تهویه مطبوع الکتریکی، سنسور نور، کلاستر دیجیتالی، تنظیم دستی صندلی ها، سقف پانورامیک، تریم چرمی، ورود و استارت دکمه ای، هشدار موانع عقب، 2 کیسه هوا، شارژر بی سیم تلفن همراه، کنترل پایداری (ESP)، کروز کنترل، نمایش فشار باد تایر، سامانه کمکی شروع حرکت در سربالایی، ترمز های ABS، EBD و BA اشاره کرد.

عکس| جانشین برقی پراید راهی بازار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| جانشین برقی پراید راهی بازار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| جانشین برقی پراید راهی بازار می شود"، کلیک کنید.