عکس/مستانه مهاجر در کنار کارگردان معروف ترکیه

آفتاب‌‌نیوز :

مستانه مهاجر از تهیه کنندگان باسابقه سینما است که در تازه‌ترین فعالیتش روی به کارگردانی آورده و فیلم جوجه تیغی را ساخته است. مستانه مهاجر همسر سابق پژمان بازغی و مادر نفس بازغی بازیگر سریال گناه فرشته است. مستانه مهاجر چندی پیش موفق شد بیماری سرطان را شکست دهد. برخی از رسانه‌ها دلیل حمله قلبی این هنرمند را عوارض ناشی از سرطان عنوان کردند.

مستانه مهاجر، تدوینگر و تهیه‌کننده شناخته شده سینما که با فیلم «جوجه تیغی» ورود به عرصه کارگردانی را هم تجربه کرد از همکاری با کارگردان سرشناس ترک خبر داده و البته انتشار جزئیات این همکاری را به آینده موکول کرده است.

تصویری که مستانه مهاجر از خود در کنار نوری بیلگه جیلان، فیلمساز صاحب‌نام ترکیه منتشر کرده و نوشته:

“طعم خوش همکاری با سلیم کارگردان پیشرو ترکیه به عنوان تهیه‌کننده و آغاز راهی نو و متفاوت با شاعر دوست‌داشتنی و جهانی سینمای ترکیه نوری بیلگه جیلان عزیز که در آینده درباره‌اش خواهم گفت. “

عکس/مستانه مهاجر در کنار کارگردان معروف ترکیه

عکس/مستانه مهاجر در کنار کارگردان معروف ترکیه

منبع: ترفند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس/مستانه مهاجر در کنار کارگردان معروف ترکیه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس/مستانه مهاجر در کنار کارگردان معروف ترکیه"، کلیک کنید.